YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-04-2023 17:37   Güncelleme : 20-04-2023 17:37

Halil Nihat Yılmaz: “Esnafımızın sorunlarına çözüm olmak, tarım sektörünün kalkınması için piyasaya dahil olan müteşebbislerin önünü açmamız lazım.”

Halil Nihat Yılmaz: “Esnafımızın sorunlarına çözüm olmak, tarım sektörünün kalkınması için piyasaya dahil olan müteşebbislerin önünü açmamız lazım.”

 

 

Anavatan Partisi Aydın Milletvekili adayları Tuna Şahin, Halil Nihat Yılmaz, Yusuf Evşen, Ali Kerem Okan ve Enver Tosun, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanını ziyaret ederek seçim kampanyalarına devam ettiler.

Anavatan Partisi adaylarının ziyaret sırasında, esnaf ve kooperatif başkanları ile yakından ilgilendiği ve onların sorunlarını dinlediği belirtildi. Yılmaz, esnaf ve sanatkarlar odası başkanı ile yaptığı görüşmede, yerel esnafın yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini konuştu. Ayrıca, tarımsal kalkınma kooperatifi başkanı ile de bir araya gelen Yılmaz, tarım sektörüyle ilgili konuları ele aldı.

Halil Nihat Yılmaz, yaptığı açıklamada, "Kuşadası'nın ve Aydın'ın gelişimi için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Esnafımızın sorunlarına çözüm olmak, tarım sektörünün kalkınması için piyasaya dahil olan müteşebbislerin önünü açmamız lazım. Bu nedenle, esnaf ve kooperatif başkanlarımızın görüşlerini almak bizim için çok önemli. Ayrıca esnafımızı bu stopaj belasından da kurtaracağız." dedi.

Ayrıca, Halil Nihat Yılmaz'ın ziyaret sırasında, esnaf ve kooperatif başkanlarının adaylar için gösterdiği teveccühe teşekkür ettiği belirtildi.

Bu ziyaretlerle birlikte, Anavatan Partisi adayları Aydın'ın ve Kuşadası'nın sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.