MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-01-2023 12:28   Güncelleme : 19-01-2023 12:28

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ GÜZELLEŞTİRECEK HEDİYELER BELLA MAISON’DA!

Çiftlerin sevgisini birbirinden güzel ve farklı hediyelerle anlattığı Sevgililer Günü, Bella Maison hediyeleriyle ölümsüzleşiyor. Siz de yumuşacık televizyon battaniyeleri, %100 pamuk bornozlar, eğlenceli kupalar, sıcacık mumlar ve eşsiz oda kokularından biriyle sevginizi gösterebilir, sevgilinizin hayatında Bella Maison kalitesi ile iz bırakabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ GÜZELLEŞTİRECEK HEDİYELER BELLA MAISON’DA!

 

Tasarımlarıyla her evin ve herkesin ihtiyacına çözüm sunan Bella Maison ürünleriyle de Sevgililer Günü’nde çiftlerin hediye seçimlerine binlerce alternatif sunuyor. Kalitenin, özgün tasarımın farklı formlarda binlerce üründe hayat bulduğu Bella Maison, sevgisini en özel hediye ile mutlu etmek isteyenlerin uğrak noktası oluyor.   

 

Koltuk şalları sevgilinle izleyeceğin dizi ve filmlere eşlik edecek

Bella Maison’un yumuşacık tuşelerle tasarladığı Bunny, Medley, Plaid ve Picardie koltuk şalları, televizyon ve diz battaniyesi gibi birden çok fonksiyonu ile sevgilinle izleyeceğin dizi ve filmlere eşlik edecek. İmitasyon tavşan tüyü ve yumuşacık tuşeli Bunny Koltuk Şalı, aşkının narin dokunuşun temsilcisi olacak. Koyu ve açık gri tonlarda, kırçıllı wellsoft kumaşlı Medley Koltuk Şalı ile sevgilinin aradığı konfor, sıcaklık, huzur ve güven gibi tüm beklentilerini karşılayacak. Ekose desenli wellsoft kumaşı ile Plaid Koltuk Şalı, aşkınızın ölümsüzlüğünü anlatacak. Masumiyetin, gençliğin, maneviyatın ve huzurun temsilcisi lilanın büyüsüyle tasarlanan Picardie Koltuk Şalı ile aşkınızın sıcaklığı dile gelecek.  

 

Bella Maison’da seçenekler bitmiyor

Sevgisini farklı duyulara hitap ederek göstermek isteyenler için Bella Maison’da seçenekler bitmiyor. Sevgiline hayatının her anında yanında olduğunu hissettirmek istiyorsan gülkurusunun romantikliğini ruhunda taşıyan Marne Kadın Bornoz tam aradığın hediye. Önemli olan hatırlamak diyorsan Bella Maison Kupa’lardan birini de seçebilirsin. Cam, seramik, porselen ya da melamin malzemeden birbirinden şık tasarımlarla hayat bulan kupalardan seni ve sevgini anlatan model ile bu özel günü unutmadığını sevgiline gösterebilirsin. Seni, sevgini ve her anınızı hatırlatan notaların yer aldığı oda kokularından birini seçerek hediyen ile sevgilinin hafızasını her an canlı tutabilirsin. Bella Maison’un birbirinden farklı aromatik ve egzotik notaların yanı sıra meyve aromalarıyla yarattığı Simply Linen, Vanilla Noir, Citrus, Osmanthus, Black Oud, Jasmine, Ginger Lily ve Poetic Dream olmak üzere, seni hatırlatan sekiz çeşit oda kokusundan biri ile her alana izini bırakabilirsin. 

 

Göründüğünden daha romantik olduğunu kanıtlamak isteyenler

Göründüğünden daha romantik olduğunu kanıtlamak isteyenlerdensen hediye tercihini mumlardan yana kullanabilirsin. Doğanın esintilerinin eşsiz notalarla harmanlandığı Black Oud, Bonsoir Oud, Citrus, Ginger Lily, Jasmine, Osmanthus, Poetic Dream, Simply Linen ve Vanilla Noir mumlardan kavanoz, tealight ve cam formlarından biriyle sevgiline içini ısıtacak romantik bir hediye verebilirsin.  

 

 

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde ‘Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison, yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Özbekistan, Fas, Katar Libya ve Türkmenistan’da birer mağazası ile tüketicilerle buluşuyor.