SPOR
Giriş Tarihi : 28-12-2022 16:41   Güncelleme : 28-12-2022 16:41

Quique Setien: "Maçın başında baskıyı kırmayı başardık"

Quique Setien:

 

Villarreal Teknik Direktörü Setien, Galatasaray'a 4-3 yenildikleri hazırlık maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Setien, maçın başında zorlandıklarını ve ardından baskıyı kırdıklarını söyledi. Teknik Direktör Quique Setien, Villarreal'in Galatasaray ile 4-3'lük hazırlık maçında oynadığı hazırlık maçı sonrası konuştu.

Maçın başında Galatasaray'ın üzerindeki baskı nedeniyle zorlandıklarını söyleyen Setien, "Maçın başında baskı nedeniyle biraz zorlandık. Sonra topu öne attık, bu da bizi kaybettirdi. Sonra başardık” dedi. Galatasaray ve Fenerbahçe'yi tanıdıklarını totobo söyleyen Setien, "Bu iki takımı önceden tanıyorduk. Bu iki maçın zor olacağını biliyorduk.

İki takım da bize meydan okudu. Biz iki takımı da zorluyoruz" dedi. "İnşallah bundan sonraki maçlarda daha iyisini yaparız" İspanya'nın Fas tarafından penaltılarda elenmesi hakkında: "Üzgünüm. Futbol, ​​hedefleri değil, gerçekçi sonuçları gösteriyor. Bence İspanya iyi bir totobo giriş takım ama böyle bir maçta penaltılarla elenmek Üzücü. İspanya ve Japonya'yı gördüm.

Umarım bundan sonraki maçlarda daha iyisini yaparız", "Fenerbahçe ve Galatasaray'dan hangi oyuncuyu takımınızda görmek istersiniz" sorusuna Setien, "Oyuncularımdan çok memnunum. Dünya Kupası dönemindeyiz ve Dünya Kupası'nda totobo kayıt çok iyi isimler olduğunu biliyorum. İyi isimler var ama isim vermekten çekiniyorum."