EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-12-2022 17:32   Güncelleme : 14-12-2022 17:34

Yurtdışında Eğitim Merkezi Olan İtalya

Tasarım, moda, sanat alanlarında oldukça başarılı bir ülke olan İtalya aynı zamanda yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere de kapı aralamaktadır.

Yurtdışında Eğitim Merkezi Olan İtalya

Tasarım, moda, sanat alanlarında oldukça başarılı bir ülke olan İtalya aynı zamanda yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere de kapı aralamaktadır. Son yıllarda Türk öğrencilerin lisans eğitimlerini almak için en çok tercih ettikleri ülkeler arasında yer alır. İtalya sahip olduğu değerleri ve eğitim dünyasına kattığı değerleriyle önde gelen ülkelerden biri haline gelmiştir.

Fransa, İsviçre, Liechtenstein, Avusturya ve Slovenya’yla gibi ülkelerle komşu olan Avrupa ülkesi İtalya’da üniversite her geçen gün popülaritesini arttırmaktadır. İtalya’daki üniversiteler ve özel dil okullarında alınan İngilizce eğitim, öğrencilerin hem eğitimlerine hem de çalışma hayatlarına olumlu katkı sağlıyor. Yurtdışında üniversite okumak ile alakalı merak ettiğiniz her şey için Supstranger sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışı Balayı Yerleri Arasında Oluşturulacak En İyi Rota Maldivler

Yurtdışı balayı yerleri diye araştırma yapıldığında ilk akla gelen yer Maldivlerdir. Hatta büyüleyici turkuaz renkli sulara ve beyaz kumlara sahip olan her yer  “Bölgenin Maldivleri” lakabıyla dile çokça getirilmektedir.

Resmi adı Maldivler Cumhuriyeti olan bu yer, Hint Okyanusu’nda bir adalar topluluğudur. Palmiyelerle çevrili olan bu adanın göz alıcı bungalov otelleri ile bir balayı fırsatı sunan Maldivler; eşsiz güzellikteki doğası, sakin atmosferi ile evli çiftlere unutulmayacak anlar yaşatmaktadır.

Maldivler’e bölgenin kuru mevsimi olan aralık ve nisan ayları arasında gidilmelidir. Direkt uçuşlarla Türkiye’den 8 saatlik bir yolculukla Maldivler’e ulaşılır. Maldivler’de balayı için vize istenmemektedir. Bu konuda Supstranger sitesinden bilgi alabilirsiniz.