MAGAZİN
Giriş Tarihi : 28-10-2022 15:02   Güncelleme : 06-11-2022 12:00

Natalie Viscuso: Henry Cavill'in Kız Arkadaşı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey

Çelik Adam'ın hayatında yeni bir 'güzel ve parlak aşk' vardır. Justice League'in yıldızı Henry Cavill'in yeni sevgilisi Natalie Viscuso ile tanışın.

Natalie Viscuso: Henry Cavill'in Kız Arkadaşı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey

Süpermen olarak Henry Cavill , hızlı bir mermiden daha hızlı uçabilir ve yüksek binaları tek bir sıçrayışta atlayabilir. Ancak bu pelerin ve büyük kırmızı “S” olmadan beş hamlede kolayca yenilebilecek gibi görünüyor. 39 yaşındaki Henry, 10 Nisan 2021'de paylaştığı fotoğrafa ,  ilişkisini "Instagram Resmi" yaparak, " Güzel ve parlak aşkım Natalie [ Viscuso ] beni satrançta mahvetmeden kısa bir süre önce sessizce kendinden emin görünen bendim" dedi. Natalie de fotoğrafı hesabında paylaşarak , "Sevgili Henry'me biraz satranç oynamayı öğretiyorum ya da... belki kazanmama izin verir?" diye yazdı.
Bu ani ve alçakgönüllü duyuru biraz ses getirdi.

Geçmişte Henry, dublör Lucy Cork , stilist Susie Redmond , MMA dövüşçüsü/aktris Gina Carano , Tara King ve Kaley Cuoco ile romantik bir ilişki içindeydi (ancak, Uçuş Görevlisi yıldızı 2014'te Cosmopolitan'a kendisinin ve Henry'nin sadece 10 yıl çıktığını söyledi. Henry , 2017'de The Rake'e (h/t PEOPLE). “Bir ilişkiye girer girmez, kıza olduğu kadar bana da değiştiğimi söyleyen bir yığın nefret. Ben biraz değişmedim. Ama tüm bunları adım adım atmalısın, hepsinin olumlu ve olumsuz yanları var, ama nihayetinde insanların bu kadar önemsemesi son derece gurur verici.”

“Hayatımda kimseyi incitmediği sürece, bu iyi bir şey. Hayatımdaki insanları etkilemeye başlar başlamaz, işte o zaman geriliyorum” dedi. 27 Ekim 2022'de, bir yılı aşkın bir süredir flört ettikten sonra, o ve Henry bir çift olarak kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Netflix filmi Enola Holmes 2'nin  galasında sarışın güzel, vanilya renginde straplez bir elbiseyi, parlak kırmızı bir dudağı ve klasik siyah pompaları salladı. Yakışıklı sevgilisi gri çizgili takım elbise, koyu kırmızı kravat ve siyah elbise ayakkabılarıyla zarif görünüyordu. Gösteriyi durduran bir kırmızı halı başlangıcı hakkında konuşun! Henry'nin kalbini fetheden bu güzel ve zeki kadın hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydırmaya devam edin.

1. Natalie Viscuso Yaşamak İçin Ne Yapar?

LinkedIn'e göre Natalie daha önce Legendary Entertainment'ta Televizyon ve Dijital Stüdyolar Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. 2018'den Mayıs 2022'ye kadar bu pozisyonda çalıştı ve bir yıl The Weinstein Company için senaryolu televizyon yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Legendary'ye geldi. Ayrıca Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden lisans derecesine ve bir dizi başarı listesine sahiptir: Dean's List of the School of Cinematic Arts, Sigma Alpha Lambda üyesi ve Phi Sigma Theta Ulusal Onur Dernekleri.
Legendary, Henry'nin iki filmi Man of Steel ve Enola Holmes'un arkasındaki şirketlerden biri . Legendary, Dune uyarlamasının da arkasında (başrollerini Timothée Chalamet , Zendaya , Jason Mamoa ve Josh Brolin'in paylaştığı ) var. Ancak,  Deadline  Mayıs 2022'de Natalie'nin Vertigo Entertainment'ta resmi olarak TV'nin yeni Başkan Yardımcısı olarak seçildiğini bildirdi.

Duygusal bir Instagram gönderisiyle haberi doğruladı12 Mayıs'ta, “Tür hikaye anlatımı, çocukluğumdan beri kim olduğumun atan kalbi olmuştur. Bu tutkuyu bir kariyere dönüştürebildiğim ve bunu iş dünyasının en iyilerinden bazılarıyla yaptığım için inanılmaz derecede şanslı hissediyorum. Legendary'de geçen birkaç yıl benzersiz bir maceraydı ve ayrılma kararı şimdiye kadarki en zor kararlardan biriydi. Bununla birlikte, bu sonraki bölüm, uzun zamandır hayalini kurduğum ve daha fazla heyecanlanamayacağım bir bölüm. Vertigo'da ne inşa ettiğimizi size göstermek için sabırsızlanıyorum. Bizi izlemeye devam edin…!"

2. Hiç Televizyona Çıktı mı?

Natalie ve Henry IG yetkilisi olduktan kısa bir süre sonra İnternet çalışmaya başladı ve bazı dedektifler Natalie'yi MTV'nin My Super Sweet 16 bölümünden teşhis etti . 2005 yılında, Video Detective'e göre, o zamanlar 15 yaşındaki Natalie “şimdi 5 milyon dolarlık bir evde yaşıyor ve babasının Bentley'leri ve Ferrari'leriyle şehirde dolaşıyor. Daha ne isteyebilir ki? Okulun en popüler kızı olmaya ne dersin?” Bölümün sonunda, Natalie "Los Angeles'ta USC'ye katılmaya" kararlıdır ve "babasının gece kulübü işine karışmayı umar."

3. Natalie Nerelidir?

My Super Sweet 16 bölümünün açıklaması, Natalie'nin "donuk Roswell, New Mexico"dan California, La Jolla'ya taşındığını söyledi . Bununla birlikte, bölüm ayrıca "Teksas'taki Kıdemli yılını geçirmeye" odaklandığını söyledi ve eski bir 2020 IG Hikayesi, ona Lone Star State bayraklı bir bikini içinde gösterdi, "[İşçi Bayramı Hafta Sonu'nun bu son gününde TX köklerimi kanalize ediyor" ].”

4. Natalie'nin Çocuğu Var mı?

…neye “çocuk” olarak baktığınıza bağlı. Natalie, Meat adında bir Fransız Bulldog'un gururlu bir annesidir. Natalie'nin St. Patrick Günü'nde yeşil bir şapka takmış , Eylül ortasında “ kazak havası ” için giyinmiş ve Natalie'nin “ şimdiye kadar var olan en sevdiği Et fotoğrafında ” bir at oyuncağını çiğnerken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı . ”

5. Annesini Kanserden Kaybetti.

"3 gün, 30 gün, 365 gün... tatlı küçük annem olmadan her gün aynı. Sadece ölümünün bu birinci yıldönümünde değil, her günün her anını özlüyorum,” diye yazmıştı Natalie 2018'de . “Bugün onu tüm inanılmaz güzelliği, neşesi ve ışıltısıyla hatırlamayı seçiyorum ki o kadar güzeldi ki. için sevilen. … Ölmekte olduğuna asla inanmadı. Yaşama karşı öyle bir açlığı vardı ki, birlikte olmamız için çaresizce ihtiyacı vardı, anne-kız… ölümü kabullenmiyordu. En ızdıraplı savaşı verdi…Aslında daha kötüsünü anlayamıyorum. Ama her adımda en karanlık odaları aydınlatan güzel gülümsemesiyle savaştı. O tanıdığım en güçlü kadın.”