GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2022 14:23   Güncelleme : 08-10-2022 14:23

Bedava Sms Onay Uygulaması

Güvenlik sisteminin önemli bir parçası olan Sms onayı, kişisel verilerin kullanılarak işlem gören her platformda istenen bir uygulamadır.

Bedava Sms Onay Uygulaması

Güvenlik sisteminin önemli bir parçası olan Sms onayı, kişisel verilerin kullanılarak işlem gören her platformda istenen bir uygulamadır. Sms onay insanların kişisel verilerini güven altına almak ve hesaplarını koruyabilmek adına düzenlenen bir sistemden oluşur. Sms onay sitesi kişisel hesapların kullanılmasında kişilerin kendilerine ait olan numarala yerine sms onay sanal numara tercih ederek gerçekleştirmiş oldukları süreçlerden oluşur.

SMS onaylanması, uygulamalara veya web formlara ikinci bir doğrulama biçimi eklemenin yaygın bir yoludur. Kullanıcının telefon numarasına “987654” veya “654789” gibi tek seferlik bir kod içeren SMS mesajı göndererek, SMS mesajını aldıklarını onaylamak için kodu uygulamasına veya web formuna yazmasını isterler. Bu şekilde iki aşamalı doğrulama tamamlanır.  Bedava sms onay sitesi Fransa, Amerika ve Türkiye gibi ülkelerin telefon numaralarına bedava sms onay alabilir ve doğrulamanızı telefona ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ücretsiz bir diğer hizmet olan geçici mail adresi hizmeti veren web siteleri mevcuttur. Güvenilir sms onay siteleri için onayla adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sms Onay Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ve bunun bir neticesi olarak her geçen kendisini geliştiren pek çok sosyal medya uygulamaları kullanılıyor. Bu hesaplara üyelik oluşturulurken gizliliğin ve bir başkası tarafından hesabın ele geçirilme riskinin ortadan kaldırılması sebebiyle Sms onay sitesi kullanılmaya başlanmıştır.

Kişilerin şahsi numaraları görünmeden sms onay alınması mümkün olan bu sistemde, yapılması gereken tek şey siteye üye olmaktır.  Bu mobil onay sitelerinden alınan numaralar bütünüyle sanal numaralar da olmak üzere tek kullanımlıktır. Bu anlamda alınan numaralar bir başkası tarafından kullanılamaz. Sağladığı avantajlardan diğeri de sosyal medya platformlarında ikinci bir hesabın açılabilmesidir. Güvenli sms onay servisi için onayla adresinden bilgi alabilirsiniz.

SMS Onay Neden Kullanılır?

Anlık olarak SMS almanızı sağlar. Sanal numaranıza gelen SMS'leri panelinizde görüntülenerek fiziksel hatlardan daha pratik ve ucuz olması sebebi ile tercih sebebidir. İnternette SMS Doğrulama uyarılarında telefon numaranızı paylaşmadan sanal numara alarak doğrulama SMS'i almanızı sağlar. Telefon numaranız ile birden fazla üyelik açamadığınız durumlarda da SMS Onay servisi ile farklı numaralar alabilirsiniz. Satın alınan numaralara sadece 1 kere sms alabilirsiniz. Numarayı kullanarak kod aldığınızda SMS kodunuz panele gelir. Bir daha aynı numaraya sms alamazsınız.

Eğer aynı numaraya sms almanız gerekiyorsa numara kiralama hizmetleri ile saatlik, günlük veya aylık olarak kiralayarak süre boyunca gelen SMS'leri görebilir ve aynı numara ile sms alabilirsiniz. Gelişmiş alt yapılarla modern arayüzler ile işlemlerinizi sorunsuz şekilde, düşük rakamlara, kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Servis seçenekleri ve zengin ülke seçenekleri de kolay ödeme imkanlarını bir arada sunmakta. Ücretsiz kayıt olabileceğiniz sistemler kullanıcı dostu tasarım özelliklerine sahiptir. Kullanıma ilk başlandığı zaman da yüklemeye göre bedava sms onay hakkı da tanımaktadır.

Kaynak: https://onayla.com/blog/sms-onay-sitesi