GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2022 13:40   Güncelleme : 22-09-2022 13:40

Fatih Arslan’ın Sahibi Olduğu Ayna Merkezi Kadir Ezildi'nin Evi için Modern Aynalar Dizayn Etti

Ayna Merkezinin sahibi olan Girişimci Fatih Arslan, Kadir Ezildi için çok özel ve şık parçalar tasarladı. Aynanın büyüleyici güzelliğini yine ustalıkla kullanmayı başaran genç girişimci bu işini de övgü dolu sözlerle tamamladı.

Fatih Arslan’ın Sahibi Olduğu Ayna Merkezi Kadir Ezildi'nin Evi için Modern Aynalar Dizayn Etti

Ev dekorasyonuna önem veren ve farklı dokunuşlar arayan herkesin yolu Fatih Arslan ile mutlaka bir gün karşılaşacak. Çünkü bu genç ve girişimci isim aynaya hayat veren ve onu evinizin farklı her alanında muhteşem bir detay olarak kullanmayı başarabilen tek isim. Aynadan tasarlamış ve üretmiş olduğu parçalar evlerin en şık köşelerinde yer alıyor. Ve birçok ünlü isim bu başarılı tasarımları çoktan keşfetmişe benziyor. Son olarak Kadir Ezildi bu tasarımların yeni sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Kadir Ezildi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla bu ürünlerin kalitesini ve büyüleyiciliğini yeteri kadar anlatıyor.

Fatih Arslan Kadir Ezildi’nin evi için birkaç farklı ürün hazırlığı yaptı. Kadir Ezildi’nin evine giderek her bir detayla bizzat kendisi ilgilenen başarılı isim aynadan üremiş olduğu bu özel ürünlerle eve eşi benzeri olmayan bir şıklık kazandırdı. Evin salon olarak kullanılan bölümünde yemek masasının önünde bulunan bir duvar komple baklava ayna ile döşendi. Bu sayede salona bir derinlik ve ferahlık kazandırıldı. Aynı zamanda mobilyaların tamamlayıcısı olarak aynadan üretilen çok şık bir konsol yemek salonu bölümündeki yerini de aldı.  

Fatih Arslan'ın sosyal medya hesapları:

Instagram'da Fatih Arslan

TikTok'ta Fatih Arslan

Facebook'ta Fatih Arslan