GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2022 11:17   Güncelleme : 17-09-2022 11:17

Kültür Taşı Çeşitleri

Kültür taşı ham maddesi çimento olan bir dekorasyon yapı taşıdır.

Kültür Taşı Çeşitleri

Kültür taşı ham maddesi çimento olan bir dekorasyon yapı taşıdır. Birbirinden farklı dekorasyon uygulamalarında kullanılan bir taş olma özelliği taşımakla beraber doğal kalker taşlarının öğütülmesi sonucu kum haline getirilen çimento ile birlikte renk pigmentleri ve bazı katkı maddeleri ile farklı kalıplara dökülmektedir. Bu işlemden sonra yüksek ısıda kurutulan bu ürünler kültür taşı elde etmemizi sağlar. Kültür taşları genelde duvar kaplama başta olmak üzere iş dekorasyon uygulamalarında tercih edilmekle beraber dış mekân kaplamalarında da tercih edilebilmektedir. Arkhestone sitesi üzerinden kültür taşı modelleri için inceleme yapabilirsiniz.

Kültür Taşı Fiyatları

Kültür taşı fiyatları ve özellikleri konusunda doğru bilgilere site üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen dekorasyon ürünü olan kültür taşı sahip olduğu özellikleri ve çekici görüntüsü ile daha uzun yıllar sıkça tercih edileceği benzemektedir. En çok duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan bu ürünün fiyatları ürün kalitesini ve çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Kültür Taşı Özellikleri

Kültür taşı kullanıldığı her ortamda zarif ve gerçekçi bir görüntü sergiler. İzolasyonu sağlamak için de kullanılmaktadır. Su ve nemden hiçbir şekilde etkilenmeyen bu ürün daha sonrasında ekstra işlemler gerektirmez. Kolay şekilde kopma ve kırılma göstermez. Uygulandığı alandan kolaylıkla kaldırılabilir. Pek çok farklı özelliğe sahip bu ürünlere Arkhestone sitesinden erişim sağlayabilir ve güvenle satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Arkhestone sitesi üzerinden doğal tuğla hakkında bizimle iletişime geçmek için 3004 cd. No: 109/B Ataşehir / İstanbul adresini kullanabilir.  Ya da 0 216 3 244 244 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.arkhestone.com/kultur-tasi/