GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2022 15:24   Güncelleme : 10-09-2022 15:24

ISO Belgeleri

ISO Belgeleri

 Günümüzde pek çok şirketin hizmetlerini ortaya koymaları ve piyasaya güven duygusu sunabilmeleri için kalite yönetimi belgelerine sahip olmaları gerekir. Bu belgeler arasında ISO 18001 belgesi iş sağlığı ve güvenliğini sağlama ile ilgili bir belge niteliği taşır. Bir şirketin bu belgeye sahip olması kurumsal kimlik açısından oldukça önemlidir. Bu belgeyi almanız için www.tugradanismanlik.com web sitesi üzerinden yararlanarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 ISo 18001 nedir?

 Bu belge iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili asgari gereklilikleri belirleyen bir standarttır. Bu standart bir çalışma alanında çalışanlar, firmalar ve müşteriler için en iyi performansı elde etmek için yönetimde en iyi uygulamaları içerir. Bu belge sayesinde pek çok şirket kendini koruduğu gibi aynı zamanda çalışanlarını ve hizmetlerini de korur.

 Şirketler Neden ISO 18001 Belgesi Almalıdır?

 ISO 18001 standardını benimseyen bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi kurmak ve belgelendirmek oldukça önemlidir. Çalışan sayısı ne kadar olursa olsun farklı şirketlerin bu standardı alması için başvuruda bulunması gerekir. Bu belgeyi almak için şirketiniz içinde belirli değişiklikler yapmanız gerekli olduğu gibi aynı zamanda yasal süreci takip ederek belgeye sahip olmanız gerekir. Bunun için de www.tugradanismanlik.com sitesi size danışmanlık hizmeti sunuyor.

 Bu belgeye sahip olmak için yasal standartlara ve ilgili hizmet alanıyla ilgili düzenlemelere uygun hareket etmeniz gerekir. Bu sayede belge almanız oldukça kolay olacaktır. Bununla birlikte başvuru için gerekli olan belgeler kurumumuz tarafından size iletilecektir.