GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2022 12:45   Güncelleme : 29-08-2022 12:45

Aksigorta Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde Üç Ödüle Layık Görüldü

Hayata geçirdiği proje ve uygulamalarla alanında fark yaratmaya devam eden Aksigorta, bu alandaki başarısını uluslararası alanda da taçlandırmaya devam ediyor. Şirket, dünyanın en prestijli kurumsal organizasyonlarından biri olan Brandon Hall Group Excellence Awards’ta; iki altın, bir gümüş olmak üzere üç kategoride ödüle layık görüldü

Aksigorta Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde   Üç Ödüle Layık Görüldü

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hareket eden Aksigorta; hayata geçirdiği fark yaratan uygulama ve projeleri ile başarılarını uluslararası alanda da taçlandırmaya devam ediyor. En iyi işveren uygulamalarının değerlendirmeye alındığı ve dünyanın prestijli kurumsal organizasyonlarından biri olan Brandon Hall Group Excellence Awards- Mükemmeliyet Ödülleri programı kapsamında Aksigorta; ‘Power Up’, ‘Aksigortalı Onboarding’ ve ‘Agiland’ ile üç ödüle layık görüldü.

Dünyanın önde gelen işverenlerinin katıldığı programda, uluslararası bağımsız sektör uzmanlarından oluşan jüri tarafından, katılımcı şirketler insan kaynakları uygulamaları "ihtiyaca yanıt verme, işlevsellik, inovasyon ve ölçülebilir fayda" gibi kriterlere göre değerlendiriliyor. Aksigorta, bu yıl 22’ncisi düzenlenen Mükemmeliyet Ödülleri’nde; Liderlik Gelişimi, Yetenek Kazanımı ve Yetenek Yönetimi alanında sırasıyla ‘Power Up’ projesi ile ‘Liderlik Gelişiminde En İyi Yaklaşım’ kategorisinde altın, Aksigortalı Onboarding projesi ile ‘En İyi Yeni İşe Alım Programı’ kategorisinde altın, Agiland projesi ile de ‘Kurum Kültürü Dönüşümünde En İyi Yaklaşım’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. 

Aksigorta, işe alımdan kariyer gelişimine, performans yönetiminden eğitim-gelişim fırsatlarına kadar tüm İK uygulamalarında sürekli gelişim ilkesiyle hareket ediyor ve çalışanlarının kendilerini daha esnek ve özgür hissedecekleri, ortak hedefler doğrultusunda değer üretecekleri bir çalışma ortamı sunmaya devam ediyor.