GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2022 15:02   Güncelleme : 29-07-2022 15:02

Kusursuz Etkinliklere Davet Eden Bir Mekân Hayallerin Ötesinde Organizasyonlar D’Plaj Residans’ta

Mavi bayraklı denizi ve muhteşem doğasıyla müşterilerine hizmet veren D’Plaj Residans, hayallerin ötesine geçen organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü Villa Azur Beach & Restaurant’ta toplantı, lansman, kokteyl, düğün ve nişan gibi çeşitli etkinliklere uygun mekân çözümlemeleri sunan D’Plaj, sizi en özel anlarınızı daha da anlamlı kılmaya davet ediyor.

Kusursuz Etkinliklere Davet Eden Bir Mekân  Hayallerin Ötesinde Organizasyonlar D’Plaj Residans’ta

Bodrum’un Tilkicik koyunda, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairiyle ev konforunda tatil deneyimi sunan D’Plaj Residans, bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü Villa Azur Beach & Restaurant ile unutulmaz etkinliklere kapı aralıyor.  

Tilkicik koyuna uzanan muhteşem iskelesi ve gün batımının her saniyesinin tadına varılabilecek konumuyla misafirlerine masalsı bir deneyim sunan D’Plaj Residans, toplantı, lansman, kokteyl, düğün ve nişan partileri gibi çeşitli konseptlere uygun mekân çözümlemeleriyle fark yaratıyor. Gündüzleri beach club, geceleri ise eşsiz lezzetlerin sunulduğu bir restoran olarak hizmet veren Villa Azur’da bin kişiye kadar katılımcının yer alabildiği etkinliklere ev sahipliği yapan D’Plaj, hayallerinin ötesinde bir organizasyon yapmak isteyenleri davet ediyor.  

Güler yüzlü personelinin yanı sıra olağanüstü menü ve kokteylleriyle hafızlardan silinmeyen izler bırakan mekân, en özel anlarınızı daha da anlamlı hale getirmeniz için gerekli olan bütün fırsatları sunuyor.