GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-07-2022 17:12   Güncelleme : 27-07-2022 17:12

Bozulabilir Ürünlerin Kargo Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Lojistik hizmeti artık uluslararası verilen bir hizmettir. Ülkemizde İthalat ve ihracat yapan firmalar lojistiğini sağlayacağı ürünlerin taşımacılığında uluslararası bazda hizmet veren firmaları tercih etmektedir.

Bozulabilir Ürünlerin Kargo Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Lojistik hizmeti artık uluslararası verilen bir hizmettir. Ülkemizde İthalat ve ihracat yapan firmalar lojistiğini sağlayacağı ürünlerin taşımacılığında uluslararası bazda hizmet veren firmaları tercih etmektedir. Bu kapsamda her türünün projesi sağlanmaktadır. Bozulabilir ürün grupları uluslararası taşımacılık kapsamında dünyanın dört bir yanında taşınabilen bir ürün grubudur. ısı kontrolü gerektiren bozulabilir ürünlerin farklı bir ülkeye sevki için bozulabilir kargo taşımacılığı yapan kurumsal firmalar hizmet vermektedir.

Lima Logistics firması ısı kontrolü gerektiren ve soğuk zincir ile taşınması gereken tüm ürünlerimizin ulaşması gereken yere zamanında hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Tüm bu sürecini profesyonel bir şekilde üreten firma bünyesinde bununla birlikte uluslararası taşımacılık kapsamında ihtiyaç duyulan tüm hizmetler sunulmaktadır.

Lima Logistics hizmetleri

Lima Logistics başta havayolu olmak üzere karayolu, denizyolu ve intermodal taşımacılıkta sektörün Öncü firmalarından birisidir. Bu çalışmalarla birlikte proje taşımacılığı konusunda deneyimli ve güçlü bir ekip ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Müşteri gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılanabilmesi için her zaman esnek ve dinamik bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Bu Kurumsal firma bünyesinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen fuarlar için fuar ve etkinlik taşımacılığı hizmeti de sunulmaktadır. Firmaya ait olan web sayfasına giriş yaparak burada sunulan hizmet içeriklerini inceleyebilirsiniz. Ve en uygun fiyatlarla hazırlanan fiyat teklifleri için firma ile iletişime geçebilirsiniz.