GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-07-2022 14:41   Güncelleme : 26-07-2022 14:41

Yataş Duchess Comfort Yatak İle Yeni Güne Zinde Uyanın

Türkiye’nin lider ve yenilikçi yatak markası Yataş’ın sunduğu Duchess Comfort yatak, ekstra lüks konforu, vücut sıcaklığını dengeleyen ödüllü Tencel® teknolojisiyle sıcak günlerde serin ve rahat bir uyku ortamı sağlıyor.

Yataş Duchess Comfort Yatak İle Yeni Güne Zinde Uyanın

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite ve yenilikçi teknolojiler denildiğinde ilk akla gelen markası Yataş Bedding, Duchess Comfort yatak ile hem eşlerinin uyku esnasındaki dönüşlerinden hem de sıcaktan uyuyamayanların imdadına yetişiyor. 7 Bölgeli Pocket Yay sistemiyle mükemmel omurga desteği sağlayan Duchess Comfort, eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önleyen kesintisiz uyku sunuyor. Ekstra lüks konfora sahip yatağın modern tasarımlı konfor artırıcı uyku pedi de ekstra rahatlık veriyor. 

 

Okaliptüs ağacı liflerinden elde edilen ödüllü Tencel® teknolojisiyle nem yönetimi sağlayan ve vücut sıcaklığını dengeleyen Duchess Comfort, sıcak gecelerde terleme problemi nedeniyle uyuyamayanlara ferah bir uyku ortamı sunarak yeni güne dinç bir şekilde uyanmanızı sağlıyor.