GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-07-2022 16:02   Güncelleme : 25-07-2022 16:02

MediaMarkt’tan bayrama özel fırsat ve hizmetler

MediaMarkt, bol avantajlı bayram kampanyasını başlattı. 12 Temmuz tarihine kadar sürecek kampanya ile mediamarkt.com.tr’de, markanın mağazalarında ve mobil uygulamasında akıllı telefon, pişirme ürünleri, beyaz eşya, bilgisayar, kulaklık ve hoparlör gibi çok çeşitli kategorilerde tüketicilere alternatifler sunuluyor. Ayrıca 9 – 10 Temmuz tarihlerinde “Mağazadan Teslim Al” seçeneğinden faydalanacak MediaMarkt CLUB üyesi tüketicilere de yüzde 5 indirim uygulanacak.

MediaMarkt’tan bayrama özel fırsat ve hizmetler

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Kurban Bayramı’nda sevdiklerine hediye almak ya da bayram ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüketiciler için kampanyalarını başlattı. 

 

“Bayram İhtiyaçlarınız MediaMarkt’ta” diyen marka, tüketicilere derin dondurucudan buzdolabına, fırından çay makinesine ve pişirme ürünlerine kadar birbirinden farklı kategorilerde çeşitli ürün alternatifleri sunuyor. MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasında bugün başlayan kampanya 12 Temmuz tarihine kadar sürecek.

 

MediaMarkt’ın kampanyasında öne çıkan ürünler şöyle;

Samsung Galaxy S22 ultra 128 GB akıllı telefon 23.499 TL. Yanında Samsung Galaxy Watch4 40 mm akıllı saat ise 999 TL
Tefal Titanyum 20/28 cm ikili tava seti 449 TL
Arnica IH33203 demli çay makinesi 599 TL
JBL WAWE 300 TWS kulak içi kulaklık 1.099 TL
CLUB üyelerine özel Grundig GFSE 6200 6 bölmeli No Frost Derin dondurucu 3.869 TL
 

Yüzde 5 indirim fırsatıyla 29 dakikada teslim al

MediaMarkt, bayram kampanyasının yanı sıra 9 – 10 Temmuz tarihleri arasında mediamark.com.tr’den alışveriş yapan ve “Mağazadan Teslim Al” seçeneğini kullanan MediaMarkt CLUB üyesi tüketicilere yüzde 5 indirim fırsatı da sunuyor. Yüzde 5’lik indirim, tüketicilere web sitesindeki ödeme aşamasında otomatik olarak yansıtılacak.

 

MediaMarkt’ın ücretsiz olarak sunduğu “Mağazadan Teslim Al” hizmetinin en büyük faydası ise tüketicilere önemli bir zaman kazandırması. Bu hizmetten yararlanan tüketiciler, siparişi alacağı en yakın mağazayı seçebileceği gibi satın alma işleminden 29 dakika sonra kendilerine gönderilen QR kod aracılığıyla ürünü teslim alabiliyorlar.