GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-07-2022 11:57   Güncelleme : 23-07-2022 11:57

“Evet” Dediğiniz O Günün Unutulmaz Hatırası

“Evet” Dediğiniz O Günün Unutulmaz Hatırası

 “Evet” Dediğiniz O Günün Unutulmaz Hatırası

Düğünlerde damada hediye denildiğinde akla ilk olarak saat geliyor. Genellikle gelinin ailesinin damada aldığı bir hediye olarak bilinse de; artık günümüzde aile dostları, arkadaşlar da damada bu özel günde saat hediye ediyor. Damadın bu gününü unutulmaz kılmak isteyenler için saat, mükemmel bir armağan seçeneği oluyor. Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, zengin koleksiyonlarıyla farklı zevklere ve bütçelere hitap eden birbirinden şık saatler sunuyor.
 
Boss’un yeni modeli, yalın tasarımını günümüz modern çizgileriyle harmanlayarak adeta yeni bir klasik yaratıyor. Şıklığıyla dikkat çeken saatin; siyah deri kayışı, parlak çelik kasasıyla mükemmel bir uyum sergiliyor. Kronometre, takvim gibi detaylarla zenginleşen siyah kadran ise saatin modern duruşunu tamamlıyor.
 

İsviçre saatçiliğinin ustalığını estetik tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe, yalın ama son derece iddialı bir stile sahip. Saatin, modern dokunuşlar tamamlanan tasarımı şıklığıyla göz alıyor. Çelik saatin, kronometre, takvim gibi detaylarla dinamizm kazanan siyah kadranı, yine siyah bir bezel ile tamamlanıyor. Farklı stillere uyum sağlayan tarzıyla dikkat çeken Jacques Philippe’in yeni modeli erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor. 

 

Maurice Lacroix, İsviçre saatçiliğinin kusursuz işçiliğini ve şıklığını yansıtıyor. Çeliğin güçlü duruşuna, mat ve parlak yüzeyleriyle dinamizm kazandıran saatin, üç boyut hissi veren mavi kadranı da tüm gözleri üzerinde topluyor. İster bir jean pantolon ister takım elbise kullanılsın, her stille uyum sağlayan saat, Aikon koleksiyonuna özgü altı kollu bezeliyle de dikkat çekiyor. 

 

Farkını ilk bakışta gözler önüne seren Versace, incelikle işlenmiş detaylarıyla çeliğin gücünü estetikle buluşturuyor. Saatin bileziğinde ve bezelinde kullanılan Greca desen, tasarıma sanatsal bir dokunuş kazandırıyor. Sezonun saat trendlerini yansıtan yeşil kadranda bir arada kullanılan Versace’nin ikonik Medusa logosu ve Greca desen ise iddialı bir detay olarak öne çıkıyor. 

 

Tommy Hilfiger, spor-şık tarzıyla tüm erkeklerin beğenisini topluyor. Siyahın ağırlığını hissettirdiği tasarımda, dikiş detaylarıyla zenginleşen deri kayış saate klasik bir duruş katıyor. Saatin son derece modern görünen siyah kadranı, takvim detayı ve çizgisel formdaki indeksiyle dinamizm kazanıyor. Siyah ve çeliği buluşturan bezel ise tasarımın şıklığını tamamlıyor.
 
Guess’in yalın ama bir o kadar da iddialı modeli, çeliğin güçlü duruşuyla şıklığı buluşturuyor. babaların beğeneceği bir hediye seçeneği oluyor. Saatin bezeli, çentik detaylarıyla dinamizm kazanıyor. Roma rakamlarının kullanıldığı indeks ve kadranın tepe noktasında yer alan takvim ise şık detaylar olarak öne çıkıyor. 
 
Gc, çarpıcı detaylarla zenginleşen iddialı tasarımıyla öne çıkıyor. Modern stiliyle göz alan siyah saat, çarpıcı şıklığını zengin detaylarından alıyor. Saatin silikon kayışı tasarıma sportif bir dokunuş kazandırırken, kadrandaki zengin detaylar dinamik duruşunu destekliyor. Bronz rengi akrep ve yelkovan,  bezeldeki vida detayları ise fark yaratıyor.
 
Raymond Weil’in çelik ve rose gold rengi buluşturan modeli, ilk bakışta klasik gibi görünse de siyah kadrandaki mekanizma detayıyla iddialı bir duruş sergiliyor. İsviçre saatçiliğinin incelikli zarafetini yansıtan saat, stiline güvenen erkeklerin beğenisini topluyor. Vidalar ve ışıltılı taş detayları ise tasarımın şıklığını tamamlıyor.
 
Fossil, yalın ama bir o kadar iddialı tasarımıyla farkını ilk bakışta gözler önüne seriyor. Çelik saatin çizgisel detaylarla adeta hipnotik bir etki yaratan siyah kadranı, son derece çarpıcı görünüyor.  Spor ya da klasik her tarzla uyum sağlayan Fossil, seçkin bir duruş sergiliyor.
 
Emporio Armani, stilindeki her detaya önem veren erkekler için çok özel bir tasarım sunuyor. Saatin, yılın renklerinden yeşilin hakim olduğu kadranı altın rengi dokunuşlarla zenginleşiyor. Altın rengi bezel ise detayların nasıl büyük bir fark yarattığını bir kez daha gözler önüne seriyor.  

 

Yalın ama bir o kadar da seçkin tasarımıyla dikkat çeken Armani Exchange, siyahın şıklığını ve zarafetini yansıtıyor. Saatin hasır bileziği, tasarımın güçlü duruşunu desteklerken takvim ve kronometre detayları ise işlevselliğe vurgu yapıyor. Bu iddialı saat, deri bir kayışla set olarak sunuluyor.

 
Michael Kors, klasik çizgileri modern bir bakış açısıyla yorumluyor. Çelik ve altın renginin bir arada kullanımı tasarıma çarpıcı bir etki kazandırıyor. Saatin yalın kadranında çizgisel bir indeks tercih edilirken, 12’ye konumlanan Roma rakamları adeta günümüz ile geleceği buluşturuyor. Saatin çentik detaylarıyla hareketlenen bezeli ise tasarıma dinamizm katıyor.
 

 

Ürün Bilgisi:

HB1513782

JPQGC151316
ML-AI6008SS002430-1
VRSCVE2T00322

TH1791984
GUGW0265G1
GCY81008G2MF
RW2780SP520001
FFS5821

AR11454
AX7129SET 
MK8344

 

 

Saat&Saat hakkında: 

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil,  Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.