GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 11:15   Güncelleme : 22-06-2022 11:15

Süleymaniye’de gidilecek mekanlar

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Süleymaniye’de yepyeni ve özlediğiniz bir deneyim sizleri bekliyor.

Süleymaniye’de gidilecek mekanlar

 

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Süleymaniye’de yepyeni ve özlediğiniz bir deneyim sizleri bekliyor.

Süleymaniye’de gidilecek mekanlar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız artık kafanızdaki soru işaretlerini giderecek Lucia Lounge var.

Osmanlı kültürünün izlerini, İstanbul’un tarihi dokusunu yaşayabileceğiniz Süleymaniye’de, durup bir soluklanmak ve birbirinden özel lezzetleri tatmak için en doğru yerdesiniz.

Kafemizde hangi hizmetleri veriyoruz?

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizleri profesyonel ve deneyimli ekibimiz karşılıyor. Siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini hiçbir şekilde riske atmayacak şekilde hizmet veriyoruz.

Süleymaniye’nin tarihini yaşayarak İstanbul’un üçüncü tepesinde en güzel noktada çayınızı, kahvenizi içerken, ara sıcakların ve ana yemeklerin lezzet şölenine tanık oluyor ve hafızalarınızdan silinmeyecek bir deneyim yaşıyorsunuz.

Yemeklerimiz usta şeflerimiz tarafından özenle hazırlanıyor. Yeni lezzetleri, damak tadınıza ahenkle eşlik edecek şekilde sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli. Güler yüzlü çalışanlarımız, leziz yiyeceklerimiz ve harika bir ambians parolamız. Geniş ve ferah oturma alanımız, Türk ve dünya mutfağından lezzetlerimiz ve olağanüstü manzaramızla ister içeride ister dışarıda keyifli saatler geçireceğinizden ve Lucia Lounge’yi tanıdıklarınıza önerirken kuşku duymayacağınızdan hiçbir şüphemiz yok.

Hem geleneksel hem modern lezzetleri tadabildiğiniz bir yer düşünün. Sabah saatlerinde kahvaltı keyfinizi katlayacak bir mekan. Öğle saatlerinde, gün ortası molanızda durup dinleneceğiniz ve kafanızı boşaltacağınız bir yer. Sevdiklerinizle buluşmalarınıza eşlik edecek lezzetli bir durak. Toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiz ve ofisiniz dışında görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir toplanma noktası. Ve tabii ki özel günleriniz… Sizler için olduğu kadar bizler için de önemli. En değerli günlerinizi tam memnuniyetle organize edebildiğiniz bir yer. Tüm bunlar için Süleymaniye’de tek bir adres var. Lucia Lounge

Bizleri ziyaret etmeniz sonrasında memnuniyetinizi çevrenize, “Her şey nasıl bu kadar güzel olabilir” cümleleriyle anlatacağınıza eminiz.

Sıcacık, keyifli bir ortamda, özenli bir servis, güler yüzlü bir personel, dekorasyonu, ferahlığı ve birbirinden özel lezzetleriyle kalbinizi fethedecek.

Evinizin huzurunda gibi bir rahatlığı, buram buram tarih kokan dokusuyla Süleymaniye’nin eşsiz ruhunda Lucia Lounge’da bulacaksınız.

Siz de köşe bucak görülen o klasik, yorucu kafelerden sıkıldıysanız ve bu gün bize uğrayın ve size memnuniyetinizi ne kadar önemsediğimizi gösterelim.