GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2022 12:12   Güncelleme : 18-05-2022 12:12

Head&Shoulders ile Bu Yaz da Kepeksiz ve Temiz Saçlarla Kafana Göre Yaşa!

Dünyanın 1 numaralı kepek şampuanı Head&Shoulders* yaz aylarına hazırlık yaptığımız şu günlerde özgüveni ile bir adım öne geçmek isteyenlere kepeksiz ve sağlıklı saçlar sunuyor.

Head&Shoulders ile Bu Yaz da Kepeksiz ve Temiz Saçlarla Kafana Göre Yaşa!

Mevsim geçişleri tüm vücudu etkilediği gibi saçları da etkilediği için özellikle yaz aylarına hazırlık yaptığımız şu günlerde kepeksiz ve sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin beklentisi haline geliyor. Head&Shoulders, farklı saç ve saç derisi problemlerine karşı saçların ve saç derisinin sağlıklı ve bakımlı gözükmesini sağlarken aynı zamanda saçları derinlemesine temizler, ferahlatır ve kepekten arındırır**. Sana da kafana göre yaşamak kalır!

Dünyanın 1 numaralı kepek şampuanı Head&Shoulders*, uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve dermatolojik olarak test edilen, her ihtiyaca uygun Klasik Bakım Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, 7 Fayda 1 Arada serisi ve Supreme serisi ile yaza özgüven dolu bir başlangıç yapman için her zaman bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanı sağlıyor. 

Head&Shoulders Klasik Bakım Kepeğe Karşı Etkili Şampuanı saç ve saç derisini derinlemesine temizleyerek yağlanmayı engeller, kepeği %100’e kadar** önler. Yeni Aktif Formülü ile kepeğe bağlı kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır, saçlarını derinlemesine temizler, ferah tutar ve nemlendirir. 

  • Klasik Bakım Kepeğe Karşı Etkili Şampuan: Dermatolojik olarak test edilmiş ve PG dengesine sahiptir. ***43.90 TL

Head&Shoulders 7 Fayda 1 Arada Şampuan serisi dermatolojik olarak test edilen ve klinik olarak kanıtlanan, bugüne kadar ki en güçlü kepek karşıtı MultiPower teknoloji ile, saç derisini dengelemeye yardımcı olur, yağlanmayı kontrol eder, kaşıntıyla mücadele eder, saç derisini derinlemesine temizler ve nemlendirir. Birden fazla saç ve saç derisi problemine çözüm sunan 3 farklı seçeneği ile harika saçlara sahip olursun.  

  • Multi Action: Kepeğe ve saç derisi sorunlarına karşı tam koruma sağlar. ***89.90 TL
  • Dökülme Karşıtı: İçerisindeki kafein özü ile saçları besler, dökülme ve yıpranmalara karşı güçlendirir. ***89.90 TL
  • Ultra Serinletici: İçeriğindeki nane özü ile ekstra ferahlık hissi verir. ***89.90 TL

Head&Shoulders, ikili yağ içeren yeni Supreme serisi ile saç derisindeki kepeği %100’e kadar yok ederek**, kepekle birlikte ortaya çıkan saç derisi rahatsızlıklarının önüne geçiyor. İçeriğindeki Piroctone Olamine ile saç derisini nemlendiren, koruyan ve kepeği önleyen Supreme, vitaminler, yağ asitleri ve antioksidanlar açısından çok zengin argan yağının mucizevi etkisiyle saça sağlık, parlaklık, yumuşaklık veriyor. Arındırıcı ve Besleyici, Güç, Onarıcı, Nem olmak üzere 4 farklı yağ seçeneği sunan Head&Shoulders yeni Supreme serisi, saç derisi ve saçı derinlemesine nemlendirerek rahatlama hissi sağlıyor.

  • Supreme Arındırıcı ve Besleyici Argan Yağlı Şampuan: E vitamini, antioksidanlar ve esansiyel yağ asitleri gibi besleyici maddeler açısından zengin olan Argan Yağı, bu seride saç ve saç derisini arındırarak dipten uca beslemeye yardımcı olur. ***55.50 TL
  • Supreme Güç Argan Yağlı ve Bambu Özlü Şampuan: Argan Yağı ve Bambu Özü, saçlarınız ve saç deriniz desteğe ihtiyaç duyduğunda güçlü etkisiyle saçlarınızın canlanmış ve sağlıklı bir görüntüye ve hisse kavuşmasını sağlar. ***55.50 TL
  • Supreme Nem Argan ve Hindistan Cevizi Yağlı Şampuan: Kuru ve çok kuru cilde sahip olanlar için mükemmel birleşimi sunan bu seri, saç derinizi nemlendirerek yatıştırır ve sakinleştirir. Hafif ve kolayca emilen yapısıyla, ciltte veya saçlarda yağlı hisse neden olmaz. ***55.50 TL
  • Supreme Onarıcı Argan ve Avokado Yağlı Şampuan: Kuruyan saç uçları ve kuru saç derisi için yoğun nemlendirme arayanlara yönelik başarılı bir formüle sahip olan Argan ve Avokado Yağı, saçlarınızın hiç olmadığı kadar yumuşak bir hisse kavuşmasını sağlar. ***55.50 TL