GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2022 16:24   Güncelleme : 11-05-2022 16:24

Canlı Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Canlı Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Okeyin tarihi düşünüldüğünde hayatımızda oldukça eski bir geçmişe sahip olduğunu görüyoruz. Okey oyunu, dijitalleşme ile birlikte artık online ortamlara taşınmıştır. Akıllı cihazlar üzerinden İnternetin olduğu her noktadan oynanabilen canlı Okey oyunu ile son derece eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Canlı Okey Oyna

İnternetin bize sunduğu en büyük kolaylıklardan biri olan online okey oyna imkanı boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel yolunu sizlere sunuyor. Zaman ve mekan sınırlaması tanımadan dilediğiniz zaman katılabileceğiniz canlı Okey oyunu sırasında dilerseniz diğer kullanıcılar ile sohbet etme olanağınız da bulunmaktadır.

Normal Okey oyununda olduğu gibi yine belirli kurallar çerçevesinde oynanmakta olan online Okey oyunu sırasında tüm oyuncular oyunun ve sitenin kurallarına uygun olarak hareket etmek zorundadır.

Canlı Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Canlı Çanak Okey oyununa katılmak için uygulamayı akıllı cihazlarından birine indirebilirsiniz. Ardından sizden istenen bilgileri girerek kendinize bir üyelik oluşturabilir ve sonra istediğiniz zaman Okey oyununa kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra dilediğiniz zaman siteye girerek üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Canlı Okey oyununa giriş yaptığınızda diğer kullanıcılar kendiniz için belirlemiş olduğunuz nick bilgisini görebilmekte sadece. Oyun içerisinde küfür ve benzeri argo kelimelerin kullanılması kesinlikle yasaktır.

Gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alındığı canlı Okey oyununa giriş yapabilmek için şifrenizi unuttuğunuz takdirde şifremi unuttum bölümüne girerek kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.