GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 11:02   Güncelleme : 14-04-2022 11:02

Güvenlik Amacı ile Sms Kullanımı

İnternette güvenlik amacı ile kullanılan bir yöntem olan sms onay ile birlikte güvenlik amaçlarının yerine getirilmesi mümkündür.

Güvenlik Amacı ile Sms Kullanımı

İnternette güvenlik amacı ile kullanılan bir yöntem olan sms onay ile birlikte güvenlik amaçlarının yerine getirilmesi mümkündür. Son yıllarda bu hizmetler ile birlikte ödemelerin daha hızlı ve güvenli olması sağlanır. Fakat bu yöntem son zamanlarda bankacılık hizmetleri ya da ödeme işlemlerinin dışında da kullanılmaktadır. Bu nedenle birçok insan her yerde olur olmaz bir şekilde cep telefonlarını paylaşmak istemezler.

Bu aşamada sizlere hizmet veren bir internet sitesi olan onay kodu internet sitesi ile gerçek cep telefonu bilgisini paylaşmadan doğrulama aşamalarını geçebilirsiniz. Mobil onay olarak bilinen bu hizmetlerin yerine getirilmesi aşamasında siz de gerçek cep telefonu bilgisini paylaşmak istemiyor iseniz kolay bir şekilde bu imkanlardan yararlanmak istiyor internet sitesinden yararlanabilirsiniz.

Sms Doğrulama

İnternet alışverişlerinin büyük bir kısmı artık sanal numara olarak isimlendirilen işlemler ile tamamlanır. Fakat sms doğrulama hizmetlerinin birçok yerde kullanılması nedeni ile insanların mahremiyet beklentilerinde önemli zafiyetler ortaya çıkar. Bu zafiyetlerin ortadan kaldırılması aşamasında siz de destek alabilirsiniz.

Sms doğrulama hizmetlerinin temini aşamasında mahrem kalabilmek istiyor iseniz onay kodu internet sitesini kullanabilirsiniz. Nitelikli bir hizmet sunan internet sitesi ile birlikte onay işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Çözümlerin temini aşamasında ihtiyaç duyulan bu internet sitesi de birçok insan tarafından kullanılır. Siz de kendi telefon bilginizi paylaşmadan bu imkanlardan yararlanmak istiyor iseniz bu siteden destek alabilirsiniz.