GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2022 10:12   Güncelleme : 24-03-2022 10:12

Teyfik Karaboğa’nın Tr3zor Projesi Nedir?

Dünya gündeminden düşmeyen blockhain teknolojisini kullanan girişimcilerden Teyfik Karaboğa, küresel çaptaki kayıp eşya ağını blockhain tabanını kullanarak geliştirmiş bir isimdir.

Teyfik Karaboğa’nın Tr3zor Projesi Nedir?

Dünya gündeminden düşmeyen blockhain teknolojisini kullanan girişimcilerden Teyfik Karaboğa, küresel çaptaki kayıp eşya ağını blockhain tabanını kullanarak geliştirmiş bir isimdir. Konya Doğumlu Karaboğa yaşamını İsviçre’de sevdikleriyle birlikte sürdürüyor. Kripto madenciliği sektöründe de başarılı işlere imza attıktan sonra TR3ZOR adını verdiği projesinin hem kurucu ortaklarından hem de CEO ‘su olma özelliği taşıyor.  İlgi odağı her zaman teknoloji olmuş bir girişimci olarak, Teyfik Karaboğa ismini blok zincir teknolojilerinin yer aldığı projelerde görüyoruz. Kurduğu kayıp eşya ağını blockhain alt yapısını kullanarak geliştirmiş olması, kullanıcıları için güvenilir ve şeffaf bir veri tabanı niteliğinde olmasını sağlamıştır.

Dünya Borsaları ve İşletim Sistemi Üzerinden Tr3Zor

Elde edilen başarı neticesinde TR3ZOR dünyanın sayılı borsalarında listelenmeye başlamasına imkân tanımıştır. Dünya borsalarına hâkim pek çok kullanıcı dijital işlemlerinde TR3ZOR uygulamasını tercih ederek hızlı, ekonomik ve güvenilir bir veri tabanına sahip oluyor. Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilen uygulama, tarayıcılar aracılığıyla da erişim açıktır.

Kişisel eşyaların bulunmasında ve etkili bir şekilde yönetilmesinde etkin bir role sahip TR3ZOR, kullanıcıların kendilerine özel cüzdanlarını oluşturarak dijital işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. Bu alanda en kaliteli standartlara sahip olmak isteyenlere hitap etmesi nedeniyle dünya çapında talep gören özelliğe sahiptir. Kullanıcıların yapması gereken mobil cihazlarına App Store ya da Google play üzerinden TR3ZOR platformunu indirmeleri gerekiyor. Basit ara yüzü ve sınırsız işlem hakkı ile güvenliğiniz en üst düzeylerde yer almaktadır.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/