GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2022 10:01   Güncelleme : 22-03-2022 10:01

Cakıldaklar Grubu Hakkında Bilgi

Çektiği videolarla tamamen spontane olarak gelişen Cakıldaklar grubu bir Youtube kanalı ve instagram sayfasına da sahiptir. Dört kişilik bir ekipten oluşan grup; kardeş ve kuzen işbirliğiyle çalışıyor.

Cakıldaklar Grubu Hakkında Bilgi

Çektiği videolarla tamamen spontane olarak gelişen Cakıldaklar grubu bir Youtube kanalı ve instagram sayfasına da sahiptir. Dört kişilik bir ekipten oluşan grup; kardeş ve kuzen işbirliğiyle çalışıyor. Böyle bir kanalı oluşturmadan önce de insanlarla da bir arada olmayı ve onları güldürmeyi ve eğlendirmeyi sevdikleri için kanalda yayınladıkları videolarla da aynı şeyi amaçlamışlardır.

Dört kişilik ekibimizden ilki Doğukan Kuvvet Avusturya doğumlu ve orada eğitimini tamamlamıştır. Çocukluk hayallerini süsleyen Youtuber’lıkla tanışmaları ancak 16 yaşına geldiğinde olabilmiştir. Diğer grup üyeleriyle de bir araya gelip videolar çekmeleri de tamamen spontane bir şekilde gelişmiştir.

Cakıldaklar Ekibinin Grup Hakkında Açıklamaları

“Cakıldaklar grubu olarak kendimize inanarak çıktığımız bu yolda Doğukan Kuvvet, Batuhan Kuvvet, Mikail Eyüpoğlu ve Enes Eyüpoğlu kuzen kardeş karması olarak birçok olumsuzluğa göğüs gerdik. İnandığımız bu yoldan aska geri dönmeyerek çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz. “

“Cakıldaklar kanalımızda birçok eğlence, deney, mizah, oyun ve tepki videoları görebilirsiniz. Ayrıca, daha önce sahibi olduğumuz dünya rekoru videomuzu da izleyebilirsiniz. Bunların yanında, çekmiş olduğumuz kısa filmimizi de izleme fırsatını yakalamalısınız.”

“ Projelerimiz arasında dünyanın en büyük kaykayını yapmak, Türkiye’de bir ilk olacak bilim kurgu filmi çekmek ve yardıma muhtaç kişilere yardım etmek sayabiliriz. Cakıldaklar Youtube kanalımıza abone olarak, videolarımıza beğeni ve yorum atarak bize destek olursanız çok seviniriz.  “

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/