MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-03-2022 15:07   Güncelleme : 03-03-2022 15:37

Genç Yetenek Doğan Cem Harika Sesi ile Etkiliyor!

Doğan Cem, uzun süredir başarıları ile insanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Genç bir yetenek olarak son zamanlarda daha fazla duyuluyor.

Genç Yetenek Doğan Cem Harika Sesi ile Etkiliyor!

Doğan Cem, uzun süredir başarıları ile insanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Genç bir yetenek olarak son zamanlarda daha fazla duyuluyor. YouTube sayfasında birçok şarkı için cover yaparak bunları dinleyicilere sunuyor. Aynı zamanda hem eğitim alıyor hem de şan eğitimleri veriyor. İşini her zaman ciddiyetle yapan bir isim olarak başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanıyor.

Yolun başında olmasına rağmen etkileyici ses tonu ve profesyonellik anlayışı ile sanat dünyasında önemli bir yer edinebilir. 25 yaşında olan genç isim, üniversiteyi ilk olarak Zonguldak'ta okumuş ve daha sonra İstanbul'a geçiş yapmıştır. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümünde devam etme yönünde karar almıştır.

Yeni Eserin Çıkmasına Az Kaldı

Doğan Cem, "Sır Gibi" şarkısı ile büyük bir beğeni topladı. Sesini iyi kullanan ve kendi tarzını en iyi şekilde yansıtan sanatçı, bu şarkısını keyifli bir süreç sonunda hazırlandığını söylüyor. Bu şarkısının ardından gözler yeni eseri olan "Boş Laf" şarkısına çevrilmiş durumda. 11.03.2022 tarihinde piyasaya çıkacak olan şarkısı için kısa bir süre kaldı.

Kendisi de aynı dinleyiciler gibi şarkısının çıkma tarihini heyecanla bekliyor. Kariyerinde her zaman kaliteli eserler çıkarmak isteyen genç sanatçı, büyük bir özveri ile çalıştığını dile getiriyor. Hem zorlu hem de eğlenceli süreçler sonucunda istediği eserleri yaratıyor. Yeni şarkısının ardından ise çalışmalara devam edecek.

Instagram: https://www.instagram.com/dogancem/

Imdb: https://www.imdb.com/name/nm13424271/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCOsDaWlXsSmk6Goqo8tLOsg

Apple Music: https://music.apple.com/ba/album/s%C4%B1r-gibi/1585265192?i=1585265440