GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-03-2022 13:55   Güncelleme : 02-03-2022 13:55

Uğur Kartal Yazılım ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sunuyor!

İnternetin artık girmediği hiçbir yer kalmadı. Özellikle de pandemi sürecinde sosyal medya ağırlıklı kullanımlar fazlasıyla artış gösterdi.

Uğur Kartal Yazılım ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sunuyor!

İnternetin artık girmediği hiçbir yer kalmadı. Özellikle de pandemi sürecinde sosyal medya ağırlıklı kullanımlar fazlasıyla artış gösterdi. Uğur Kartal ise küçüklüğünden beri merak saldığı bu mecra üzerinde geçen zamanla birlikte profesyonel bir noktaya gelmiştir. Aynı zamanda sizlere sosyal medya noktasında uzmanlık da sağlayabilmektedir. Hatta yazılım üzerine de uğraşları olan Uğur Kartal başarılı birçok projeye de imza atmıştır.

Bu mecralarda yer aldığı süre içerisinde birçok ünlüye, siyasi iş adamlarına, mankenlere, oyunculara olmak üzere çalışmalar düzenlemiştir. TV kanallarında dahi başarılı çalışmalar sürdürmüş biridir. Özellikle yapmış olduğu çalışmalarla birlikte de bu alanda aranan isimler arasında yer alıyor. Uğur Kartal denildiğinde sosyal medya ve yazılım uzmanlığı ilk akla gelenler arasında.

İlk olarak Twitter ile piyasa üzerinde şahlanan Uğur Kartal daha sonrasında ise Instagram üzerinde de 4 milyon takipçiye ulaşarak harika bir network’e sahip olmuştur. İlerleyen zamanlarla birlikte kendisini yetiştirmiş ve hatta yurt dışında da bir yazılım ofisi kurmuştur.

İş insanı olmasıyla birlikte partilerde ise aranan DJ sınıfında yer alıyor. Harika müzik düzenlemeleri ile birlikte mükemmel bir performans sergileyerek birçok parti de adından bahsettirmiştir. İşlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve bu anlamda da isteklere en iyi şekilde karşılık veren bir fenomen olmuştur. Hatta birçok marka ile iş birliği yaparak harika işlere imza atmayı başarıyor.

Instagram: https://www.instagram.com/tavsiyemidinle/