GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-02-2022 17:49   Güncelleme : 16-02-2022 17:49

Metal Çöp Konteynerleri

Metal çöp konteyneri şehir yaşamında çevrenin temiz tutulabilmesi için kullanılan çevre dostu ürünlerden birisidir.

Metal Çöp Konteynerleri

Metal çöp konteyneri şehir yaşamında çevrenin temiz tutulabilmesi için kullanılan çevre dostu ürünlerden birisidir. Her bir şehirde tüm mahalle ve sokaklarda belirli aralıklarda metal çöp konteynerleri yer almaktadır. Bu konteynerler o bölgenin yoğunluğuna göre farklı üç hacimlerde olabilmektedir. Teknik Konteyner bünyesinde üretilen metal çöp konteynerleri çeşitli büyüklüklerde tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için tasarlanmaktadır. Çok uzun yıllar en güvenli şekilde kullanılabilecek olan metal çöp konteynerleri modelleri için Teknik Konteyner sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Konteyner firmasında üretilen metal çöp konteynerleri İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 iline ulaştırılmaktadır. Hangi il veya ilçe için ihtiyaç duyuluyor olursa olsun, o bölge için özel olarak üretilen tüm konteynerler belirtilen tarihlerde teslim edilmektedir.

Geri dönüşüm kovaları

Geri dönüşüm kovaları sıfır atık kutusu projeleri kapsamında atıkların toplanması için Kullanıma kovalardır. Ambalaj atıklarının malzeme cinsine göre ayrı biriktirilmesi gereken durumlarda geri dönüşüm kovaları kullanılmaktadır. Cam, kağıt ve metal ürünler için farklı özelliklerde üretilen geri dönüşüm kovaları özellikle sağlık merkezlerinde tercih edilmektedir. Her bir geri dönüşüm kovasının farklı bir rengi vardır. Böylelikle renklere göre tüm atıklar farklı alanlarda toplanarak Bunların geri dönüşüm ile tekrar kullanımına olanak sağlanmaktadır.

En kaliteli geri dönüşüm kovaları için Teknik Konteyner sitesini inceleyebilir ve burada sunulan geniş ürün çeşitliliği ile ihtiyacınız olan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.