GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2022 21:10   Güncelleme : 22-01-2022 21:10

Halil Efe Kır Kimdir ?

Halil Efe Kır Kimdir ?

Kısa sürede 500’den fazla müşteriye ulaşarak 400’den fazla projeyi başarıyla sonuçlandıran Samsunlu genç girişimci Halil Efe Kır’ın yazılım firması Kırsoft,  üretim ve geliştirme odaklı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Samsunlu olan ve firmasını da burada kuran 17 yaşındaki genç girişimci Halil Efe KIR, üçük yaşta tanıştığı bilgisayarı üretmeye odaklı kullanarak kısa sürede kendisini geliştirdi. Yazılım odaklı hizmetler veren ve bunun için Kırsoft yazılım firmasını kuran Halil Efe KIR, Samsun merkezli tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Yazılımda kodlama dili olarak PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET gibi gelişmiş dilleri kullanan Halil Efe KIR, genç ve dinamik ekibiyle beraber çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini çalışmalarının odağına alan Kırsoft’un sahibi Halil Efe KIR, bu çalışma mottosu sayesinde de kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşmayı başararak adından söz ettirmeyi başardı.

 

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri odaklı sürdürülebilir hizmet veren, web, masaüstü yazılım ve özel projeler üreten Kırsoft, Özellikle kurumsal ve özel web projelerine odaklanan genç ve dinamik ekibiyle sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerini de 360 derece ajans mantığıyla müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteye verdiği önem ve imkansızı başarma arzusu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş üretmeyi ve yaratmayı kendisine şiar edinen Kırsoft, proje sürecinde proje ekibi ve firmanın yakın temas ile çalışmasını sağlayarak ortaya iki tarafı da memnun edecek bir ürün çıkarmayı arzulamakta ve bu doğrultuda iş planı hazırlayarak yol haritasını belirlemektedir. Şirketin vazgeçilmez ve değişmez prensipleri arasında kalite, hizmet, kullanışlılık, kolaylık, uygun fiyat ve projenin zamanında teslim edilmesi yer almaktadır.

https://www.halilefekir.com.tr/

https://kirsoft.net/