GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2022 15:07   Güncelleme : 19-01-2022 17:31

Modifiyeli Araç Dizaynında Aydın Keleş Dönemi

Modifiyeli Araç Dizaynında Aydın Keleş Dönemi

Aydın Keleş (soundmusic74) Modifiye denildiğinde ilk anılan isimlerden biri. Ayrıca Modifiye alanında en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Yaşamında farklı sektörlerde rol almasının yanı sıra her birinde de başarılarla anılıyor. Başarıları da büyük bir ilgiye sahip olmasını sağlıyor. Aydın Keleş (soundmusic74) Bartın’da 1992 yılında doğmuş. İlk olarak 2009 yılında müzik sektörüne adımını atmış. Müzik alanında, üç sene profesyonel DJ’lik yaptığı biliniyor. Bu sürecin sonrasında da 2012 yılında farklı bir sektöre yoğunlaşıyor. Şimdilerde de adının duyulmasına sebep olan Modifiye alanıyla ilgileniyor.

Aydın Keleş (soundmusic74) 2015 yılından bu yana hıza dayalı araç dizaynıyla ilgileniyor. Bu alanda da birçok insan tarafından merak ediliyor. Özellikle 2020 yılında yayılan videosu insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Aydın Keleş (soundmusic74) videoda aracını bir zincirle çekiyor. Şu ana kadar birçok aracın Modifiye dizaynını yapmasının yanında farklı fuarlara katılıyor. 2021 yılından en çok ödül alan kişisi olarak da Modifiyede ön planda.

 

Aydın Keleş Büyük Bir İlgi Sahibi

Aydın Keleş (soundmusic74) Adalet Birlik Partisi Başkanı olarak da görev yapıyor. Bunun yanı sıra Modifiye alanında hizmetlerini sürdürüyor. Şu anda büyük bir kitleye hitap ediyor. Sosyal medya uygulamaları içerisinde de kendisine ulaşabiliyorsunuz. İnstagram ve TikTok üzerinde güncelliğini sürdürüyor. En büyük hedefinin de hemen her yaş grubuna Modifiyeyi sevdirmek olduğu biliniyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/soundmusic74/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@soundmusic74