TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 12-01-2022 13:03   Güncelleme : 12-01-2022 13:03

ŞİŞECAM’A İSTANBUL MARKETİNG AWARDS’TAN 4 ÖDÜL

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam’ın cam ev eşyası alanındaki lider markası Paşabahçe ile sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye lideri olan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul Marketing Awards’tan toplam 4 ödüle layık görüldü.

ŞİŞECAM’A İSTANBUL MARKETİNG AWARDS’TAN 4 ÖDÜL

İstanbul Marketing Awards’ta Paşabahçe V-Block Teknolojisi ile ‘Stars’ ödülüne layık görülürken Ürün/Hizmet Geliştirme Kategorisi’nde V-Block Teknolojisi ve Ambalaj Tasarımı Kategorisi’nde de Aware Collection ile ‘Gold’ ödülü almaya hak kazandı. Paşabahçe Mağazaları ise İstanbul Erenköy’deki ilk deneyim mağazası ile ‘Görsel Düzenleme, Tasarım ve Teknolojik Uygulamalar’ kategorisinde ‘Gold’ ödülün sahibi oldu.

 

 

22.12.2021 – Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam’ın cam ev eşyası alanındaki lider markası Paşabahçe ile sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’nin lideri Paşabahçe Mağazaları başarılarını İstanbul Marketing Awards’ta aldıkları ödüllerle taçlandırdılar. Bu yıl 3. kez düzenlenen ve Türk iş dünyasındaki kurumların, markaların pazarlama süreçlerinin dikkate alındığı İstanbul Marketing Awards ödül töreni, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Şişecam tarafından geliştirilen, Paşabahçe ile cam ev eşyası ürünlerinde hayat bulan, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren V-Block Teknolojisi İstanbul Marketing Awards’ta ‘Stars’ ödülüne layık görüldü. Paşabahçe ayrıca ‘Ürün/Hizmet Geliştirme Kategorisi’nde V-Block Teknolojisi ile Ambalaj Tasarımı Kategorisi’nde de Aware Collection ile Gold ödülü almaya hak kazanarak İstanbul Marketing Awards’ta 3 kategoriden ödülle döndü. 

 

Özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları ise İstanbul Erenköy’de müşteri deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyan ilk deneyim mağazası ile İstanbul Marketing Awards’tan ödül kazandı. Teknolojik alt yapısı, zengin ürün gamı ve görsel düzenlemesi ile dikkat çeken Paşabahçe Mağazaları Erenköy Deneyim Mağazası Satış ana kategorisi / Satış Ortamı bölümü başlığı altında ‘Görsel Düzenleme, Tasarım ve Teknolojik Uygulamalar’ kategorisinde “Gold” ödüle layık görüldü.

 

V-Block teknolojisi ile ultra hijyen

Şişecam’ın cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili yüzde 100 yerli özel kaplama teknolojisi V-Block, Paşabahçe ürünleri ile tüketicilerin genel hijyen ihtiyacına çözüm sunuyor. Camın doğallığını ve saflığını yenilikçi bir hijyen teknolojisiyle buluşturan V-Block ürünleri, sağlığa öncelik verirken tasarımlarıyla da göze hitap ediyor. V-Block teknolojisine sahip ultra hijyen sağlayan Paşabahçe ürünleri, dünyanın ilk antimikrobiyal kaplamalı cam ev eşyası ürün grubu olma özelliğine sahip. V-Block teknolojisi evde, otelde, restoranda, kısacası hayata karışılan her yerde hijyene yönelik kaygılara son verirken, özel formülü ve uygulama tekniği sayesinde kullanım ömrü boyunca aktif kalarak cam üzerinde 7/24 hijyen sağlıyor. 

 

Sürdürülebilir bir hayat için; yüzde 100 geri dönüştürülmüş Aware Collection

Paşabahçe’nin çevresel sorumluluk bilinci, ileri üretim kabiliyeti ve inovasyon gücünü harmanlayarak yüzde 100 geri dönüştürülmüş cam ürünlerinden oluşturduğu cam ev eşyası koleksiyonu Aware Collection doğada bıraktığı izin farkında olanlara hitap ediyor. Paşabahçe’nin çevre dostu Aware Collection ürünleri için, daha önce en az bir kez kullanılmış camlar geri dönüştürülerek doğanın korunmasına katkıda bulunuluyor. Şişecam, cam ev eşyasındaki lider markası Paşabahçe’nin yeni ham madde ihtiyacını ortadan kaldıran bu koleksiyonu ile döngüsel ekonomiye destek olurken, karbon ayak izini ve endüstriyel atık miktarını da azaltıyor. 

 

Erenköy deneyim mağazası ile yepyeni bir alışveriş deneyimi

Paşabahçe Mağazaları’nın Türkiye’deki mağazacılık anlayışına yepyeni bir soluk getiren ve dijital yeniliklerle geliştirilen deneyim mağazasında ürünler, ilham verici trend alanlarında sunularak müşterilerin kolaylıkla seçim yapabilmesine imkân sağlanıyor. Paşabahçe Mağazaları Erenköy deneyim mağazası, müşterilerin keşfederken, karar verirken, satın alırken ve satın alma sonrasında, kısacası alışveriş sürecinin her anında deneyimlerini hızlı, kolay ve eksiksiz yaşamalarını sağlıyor. Mağaza içi navigasyon sistem tasarımı ile müşteri yolculuğu daha kolay ve verimli hale getirilirken müşteriye kendini özel hissettirecek, hayatlarına dokunacak kişisel deneyimler de yaşatılıyor.