MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-12-2021 16:34   Güncelleme : 15-12-2021 16:34

ECE Türkiye AVM’leri 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü Coşkuyla Kutladı

ECE Türkiye, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü yönetimini üstlendiği 10 alışveriş merkezinde gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı. Bu özel günde perakende sektörü çalışanlarını unutmayan ECE Türkiye AVM’lerinde mağazacılar, alışveriş merkezlerine kırmızı halıdan giriş yaptı.

ECE Türkiye AVM’leri 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü Coşkuyla Kutladı

ECE Türkiye, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü yönetimini üstlendiği 10 alışveriş merkezinde gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı. Bu özel günde perakende sektörü çalışanlarını unutmayan ECE Türkiye AVM’lerinde mağazacılar, alışveriş merkezlerine kırmızı halıdan giriş yaptı. Yapılan anonslarla alışveriş merkezlerinin başarısında büyük paya sahip olan markaların yıldızları olan mağazacıların bu özel günü kutlandı; gün içerisinde mağaza çalışanlarına çeşitli ikramlar yapıldı, hediyeler dağıtıldı. AVM çalışanları, her alışveriş merkezi için özel olarak hazırlanan fotoğraf panolarında hatıra fotoğrafı çektirerek bugünü ölümsüz kıldı.

 

2011 yılında Hindistan’da başlatılan Retail Employees’ Day (Mağazacılar Günü), sekiz yıldır perakende ve alışveriş sektörünün en önemli aktörlerini bir araya toplayan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) tarafından Türkiye’de de kutlanıyor. Kapsamı, etkisi ve heyecanı her geçen yıl artarak kutlanan bu özel gün, perakende sektöründe mağaza çalışanlarının onurlandırılmalarını ve sektörün gelişimindeki katkıları için onlara teşekkür edilmesini amaçlıyor.