MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-10-2021 10:23   Güncelleme : 02-10-2021 10:23

DJ Alpaslan Duman: Şarkılarla oynamak ve onları süslemek muhteşem bir duygu

1982 yılında Suudi Arabistan'da dünyaya gelen ve ilk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamlayan DJ Alpaslan Duman ülkemizin en başarılı müzik adamları arasında yer alıyor.

DJ Alpaslan Duman: Şarkılarla oynamak ve onları süslemek muhteşem bir duygu

1982 yılında Suudi Arabistan'da dünyaya gelen ve ilk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamlayan DJ Alpaslan Duman ülkemizin en başarılı müzik adamları arasında yer alıyor. Bu başarısına müziği olan sevgisine borçlu olan DJ Alpaslan Duman, Spotify Deezer ve iTunes gibi platformlarda binlerce kez tıklanarak dinlenen başarılı müziklere imza atıyor. Müziği olan sevgisini adeta bir aşka ve tutkuya benzeten DJ Alpaslan Duman, " şarkılarla oynamak ve onları süslemek tam manada muhteşem bir duygu. İntro kısmında değişik melodiler yazmaya çalışmayı ve ortaya yeni şarkılar çıkarmayı çok seviyorum. Müziğin hem ülkemizi hem de dünyamıza güzelleştirecek yine ve insanlara eğlendirmenin muhteşem bir şey olduğuna inanıyorum." ifadelerini kullandı. 

DJ Alpaslan Duman sürekli olarak kendini yeniliyor

Müzik listelerine hızlı bir şekilde giriş yapan DJ Alpaslan Duman hem almış olduğu eğitimleri yenisini eklerken hem de sektörde yapılan yenilikleri yakından takip ediyor. Bu anlamda profesyonel bir ekiple birlikte hareket eden Alpaslan Duman sektördeki yenilikleri ekibine ve kendi bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmeye gayret gösteriyor. 2020 yılında müzik piyasasına sunduğu Özgür Uçmalıyız albümü Türkiye'de ve dünyada binlerce kişi tarafından beğenilerek dinleniyor. Müzikteki başarının insanların kalbine dokunmak olduğunu ifade eden Alpaslan Duman aşkla sevgiyle ve emekle yapılan bütün işlerin günün birinde başarıya ulaşacağını ifade ediyor.

Dj Alpaslan Duman Album List:

https://www.instagram.com/alpaslan_duman

Spotify music: https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab

Apple Music:  https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359

Deezer Music: https://www.deezer.com/en/artist/112746882