GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00   Güncelleme : 11-09-2021 15:07

Bennu Erez kötü giden ilişkileri onarıyor

Bennu Erez 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlardan bu yana insanların birbirleriyle olan ilişkilerini diyaloglarını davranışlarını ve bakış açılarını gözlemlemeye başlamıştır.

Bennu Erez kötü giden ilişkileri onarıyor

Bennu Erez 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlardan bu yana insanların birbirleriyle olan ilişkilerini diyaloglarını davranışlarını ve bakış açılarını gözlemlemeye başlamıştır. Bu eğilimini ve ilgisini kısa sürede fark eden ailesinin yönlendirmesi ve kendi bireysel çabası ile Bennu Erez ilişki koçluğu ve yaşam koçluğu olmak üzere bireylerin davranışlarında gözlemleyen bu sektöre giriş yapmıştır.

Bennu Erez 2010 yılında liseyi bitirdiğinde lise eğitiminin yanı sıra yüzlerce kişisel gelişim ve psikoloji kitabını okuyup bitirmiş ve bu anlamda yaşıtlarının aksine insan beyni ve davranışları üzerine birçok bilgiyi bünyesine katmayı başarmıştır.

Bennu Erez 2015 yılında mesleki eğitimini tamamlamış America University onaylı uzman psikoloji NLP uzmanlığı ve yaşam koçluğu gibi sertifikaları da edinmiştir. Bu anlamda Bennu Erez mesleği yapan rakiplerinden daha fazla çalışarak 2017 yılında en iyi yaşam koçu alanında ikincilik ödülüne layık görülmüştür.

Çalışmalarına ve bu alandaki ilerleyişine hız kesmeden devam eden Bennu Erez 2018 yılında Uluslararası Koçluk Derneği’nden ACC yani akredite sertifikalı koç mentorluk eğitimini tamamlayıp mentor unvanını almaya hak kazanmıştır.

Yine kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanma gayreti gösteren Bennu Erez 2020 yılında CTAA uygulayıcı sertifikasını da alarak meslek yaşamına emin adımlarla devam etmiştir. Bennu Erez faaliyet gösterdiği günden bu yana binlerce ailenin özellikle iletişim ve diyalogla ilgili sorunlarını çözüme ulaştırmıştır.