GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2021 17:43   Güncelleme : 10-09-2021 17:43

Yol kavgasında vahşet! Baltayla vurdu

Son dakika haberleri... İstanbul Esenyurt'ta, yol verme nedeni ile iki sürücü arasında çıkan kavga vahşetle sonlandı. Kamyon sürücüsü, tartıştığı çekici sürücüsü Ömer Ulupınar'ın kafasına baltayla vurdu. Ulupınar, olay yerinde hayatını kaybetti. Baltalı saldırgan aranırken, olay sırasında çevrede yaşanan panik anları güvenlik kamerasına yansıdı

Yol kavgasında vahşet! Baltayla vurdu

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde, yol verme nedeni ile iki sürücü arasında çıkan kavgada, Ömer Ulupınar baltayla öldürüldü.

Olay, 8 Eylül Çarşamba günü saat 21.00 sıralarında Esenyurt Ardıçlı Mahallesi Ispartakule Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, çekici sürücüsü Ömer Ulupınar, kamyon sürücüsü ile yol verme nedeni ile tartışmaya başladı. Başlayan tartışmada iki tarafın birbirine küfretmesi üzerine olay kavgaya dönüştü.

Çevredekilerin araya girmesi ile kavga son buldu. Sürücüler, bir süre ilerledikten sonra, kavga yeniden başladı. Aracından balta alan kamyon sürücüsü, Ulupınar'ın kafasına vurdu. Kamyon sürücüsü olay yerinden kaçarken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Çekici sürücüsü Ömer Ulupınar hayatını kaybetti. Polis ekipleri baltalı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşanan panik anları ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yaşanan kavga anlarını anlatan Mustafa Toptaş, "Trafikte bir yol verme kavgası oldu. Araya girdik. Tekrar kavga başladı. 3 kişiden biri arabadan kesici bir alet aldı. Balta, çekiç gibi bir şeydi. Arkasından koşup, boynuna doğru vurdu. Ağabey yere yığıldı, orada vefat etti" dedi.