GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 11:36   Güncelleme : 20-08-2021 11:36

Engelli merdiven asansörü nedir?

Engelli merdiven asansörü tam otomatik mekanizma şeklinde sürekli basmalı bir sistem şeklinde iç ve dış mekanlara monte edilebilecek asansör çeşitleridir.

Engelli merdiven asansörü nedir?

 

Engelli merdiven asansörü tam otomatik mekanizma şeklinde sürekli basmalı bir sistem şeklinde iç ve dış mekanlara monte edilebilecek asansör çeşitleridir. Fiziksel ve ortopedik anlamda hareket kısıtlaması olan bireylerin yüksek merdivenlere çıkamaması nedeniyle onların hayatını kolaylaştırmak anlamında dizayn edilmiş mekanizma vardır. Engelli bireylerin herhangi bir yardım almaksızın rahatlık ve kullanabilmesi amacıyla üretilen ve bu şekilde araştırma ve geliştirme çalışmaları tamamlanmış ürünlerdir. Nart Lift ülkemizde hareket kısıtlaması bulunan bireyler için merdiven asansörü platform asansörü dikey asansör havuz asansörü ve plaj asansörü gibi mekanizmaların satışını gerçekleştiren öncü kuruluşlardan biridir. Nart Lift çalışmalarını gerçekleştirirken %100 müşteri memnuniyetini ve insan odaklı çalışmaları ön planda tutarak hareket eder. Bu anlamda müşterileri ile buluşturduğu çalışmalarında onların sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesini meslek etiğinin merkezine yerleştirmiştir. Kuruluş 2013 yılında Manisa'da kurulmuş fiziksel hareket kısıtlılığı bulunan bireylere uygun tasarımlar ve asansör hizmeti sunmak ile sektöre giriş yapmıştır. Ardından 2016 yılında araştırma ve geliştirme çalışmalarına hız vererek bağımsız bir biçimde bireylerin herhangi bir yardım almadan hareket edebilecekleri asansör sistemlerini hayata geçirmiştir.

Nart Lift profesyonel bir teknik ekibe sahiptir

Nart Lift müşterilerine iş ve işlemlerini sunarken son derece profesyonel bir ekibi bünyesinde istihdam etmekte ve insan sağlığını diğer her türlü kazancın üzerinde görmektedir. Kurumuş Manisa’daki üretim tesisinin yanı sıra İzmir Narlıdere'de de bir showroom ile bireylere hizmet vermekte ve ürünlerini sergilemektedir. Kuruluş bireylerin ihtiyacı olan asansörleri tasarlamadan veya montajlamadan önce asansörün kurulabileceği noktalarda bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Bu da en kaliteli ve en kullanışlı asansör desteğinin alınmasına fayda sağlamaktadır.

Nart Lift ilk ve tek akülü havuz plaj liflerinin üreticisi

Nart Lift ülkemizde ilk ve tek akülü havuz plaj liflerinin üreticisi olarak fiziksel ve ortopedik anlamda hareket kısıtlılığı olan bireylerin hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda merdivenlerden inip çıkmakta zorlanan, iç ve dış mekanlara erişmek konusunda fizyolojik anlamda sıkıntı yaşayan, havuzda ve plajda erişim noktasında ve sosyalleşme konusunda belirli kısıtlamaları bulunan bireylerin bağımsız bir biçimde tüm bu işlemlerini halledebilmesi için etkin ve verimli çözümler sunmaya gayret ediyor.

Merdiven asansör fiyatları

Nart Lift müşterilerine sunmuş olduğu merdiven asansör fiyatları ile ilgili olarak ulaşılabilir bir fiyat bandı belirlemeye gayret göstermektedir. Bu anlamda herhangi bir destek almadan özgür bir biçimde hareket kısıtlamasını açmanın her bireyin yaşam kalitesi için son derece önemli olduğunun farkına vararak çalışmalarını yürüten firma, bu anlamda bireyin yaşam kalitesini arttırmanın karlılığı arttırmaktan daha önemli bir husus olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Dolayısıyla başta engelli asansörü olmak üzere birçok asansör çeşidini bireylerin bütçesi ile uyumlu olacak bir ücret ile sunmaktadır.