GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2022 18:45   Güncelleme : 20-03-2022 18:47

Beralife Sizlere Sağlıklı Ürünleri Kaliteli Şekilde Sunuyor

Bera ticaret 2006 yılında kurulan ve sağlıklı ürünlerle bireylerin natural bir yaşam sağlamaları için çaba sarfeden köklü bir kuruluştur.

Beralife Sizlere Sağlıklı Ürünleri Kaliteli Şekilde Sunuyor

Bera ticaret 2006 yılında kurulan ve sağlıklı ürünlerle bireylerin natural bir yaşam sağlamaları için çaba sarfeden köklü bir kuruluştur. Bera ticaret Beralife markası adı altında hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Firma çalışmalarını yürütürken kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir sistem izlemektedir. Kuruluş ticari anlamda müşterileri ile buluşması yolculuğuna aspir yağı üretimi ile başlamış ve ardından 20'yi aşkın doğal ürünü stok yelpazesine katmıştır. Kuruluş faaliyetlerini sürdürürken %100 doğallığa ve %100 müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu hedefler doğrultusunda çalışan Beralife, ülkemizde doğal ürünler deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Beralife ürün yelpazesi oldukça geniştir

Beralife ürün yelpazesi son derece geniş bir bantta müşterilerine hizmet vermektedir. Udi hindi yağı başta olmak üzere birçok doğal yağları da sunmaktadır. Ayrıca çörek otu yağı çeşitleri de mevcuttur. Bilindiği gibi doğal yağların belirli bir sıcaklıkta ve belirli bir oranda sıkılmaları gerekmektedir. Faydalı olma özelliklerini kaybetmeden yağların son derece etkin ve verimli bir şekilde elde edilmeleri için Beralife son teknoloji ekipman kullanır. Ayrıca kuruluş bünyesinde son derece profesyonel ve işinde uzman bir kadroyu istihdam etmektedir. Firmanın müşterilerle buluşturmuş olduğu ürünlere dair ayrıntıların yer aldığı ve bu ürünlerin güvenli bir şekilde satışının yapıldığı son derece etkin ve verimli bir Web sitesi adresi de bulunmaktadır.