Güvenilir Steam Cüzdan Kodu Satın Al

İtem Satış Türkiye üzerinde bulunan en büyük oyuncular adına geliştirilmiş bir pazardır.

Güvenilir Steam Cüzdan Kodu Satın Al
Güvenilir Steam Cüzdan Kodu Satın Al Haber Ekspres
Bu içerik 42 kez okundu.

 

İtem Satış Türkiye üzerinde bulunan en büyük oyuncular adına geliştirilmiş bir pazardır. İçerisinde e-pin, hesap satışı, oyuncu paraları, steam kodları gibi birçok hizmet vardır. Aynı zamanda Türkiye üzerinde de birçok oyuncu oyunlar üzerinde aktif bir rol aldığı için uygun fiyatlar ile yardımcı olur. Aynı zamanda bu oluşturulmuş olan oyuncu pazarı içerisinde çeşitli ilanları ücretsiz bir şekilde açarak kolayca satış işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Site üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün alışverişler oldukça güvenli bir sistem ile gerçekleşir. Böylece sizleri kötü niyetli insanlardan da korumuş olur. Bunun dışında site içerisinde ya da satın aldıınız bir ürün hakkında sıkıntı çekerseniz de anında canlı destekten yardım alabilirsiniz. Hizmetlerinden biri olan steam cüzdan kodu sayesinde Steam platformu üzerinden oyun satın alabilir ve oyunlar içerisinden içerik satın alabilirsiniz. Sizlere %100 güvenilir ve kullanılmamış orijinal kod temini sağlar.

Steam Cüzdan Kodu Fiyatları

Oyuncu dostu olan item satış her cebi düşünmüş ve her bütçeye uygun şekilde paketler hazırlamıştır. 9.70 TL’den başlayıp 195 TL’ye kadar müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca site içerisinde normal olması gereken fiyattan daha uyguna vererek sizlere indirim de uygular. Bu sayede oldukça uygun fiyatlara steam cüzdan kodlarına sahip olabilirsiniz. Elde ettiğiniz kodların 15 hanesini sisteme girerek aktif hale getirin ve istediklerinizi kolayca satın almaya başlayın.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/urunler/steam-cuzdan-kodu.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti