FETÖ'yle mücadelede kararlılık mesajı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, FETÖ'yle mücadelede kararlılık mesajı vererek, "Bu tür tehditler söz konusu olduğunda tavizler verilmesinin söz konusu olmadığını herkes bilmeli. Birçok terör mensupları Türkiye'ye getirdi, bundan sonra da bu mücadele devam edecek" dedi.

FETÖ'yle mücadelede kararlılık mesajı
FETÖ'yle mücadelede kararlılık mesajı
Bu içerik 13 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 15 Temmuz darbe girişiminin 5'inci yıldönümünde Habertürk TV'de Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtladı.

FETÖ'yle mücadele konusunda önemli mesajlar veren Kalın, "30-40 yıllık yapıyı tasfiye etmek kolay değil" dedi.

Sözcü Kalın, "Mesele sadece Türkiye'de olup biteni anlatma meselesi değil. FETÖ terör örgütü kendi aklıyla yapmadı. Onların ve başkalarının emelleri bir araya geldi ve bu darbe teşebbüsü oldu. Biz anlatmaya devam edeceğiz. Mücadelemiz devam ediyor, bundan sonra da devam edecek. Bu bütün Türkiye'yi hedef alan bir ihanet girişimiydi. Buna karşı da cevap bütün milletten geldi. Herkes çok net bir tavır aldı" diye konuştu.

İbrahim Kalın, "Bu tür tehditler söz konusu olduğunda tavizler verilmesinin söz konusu olmadığını herkes bilmeli. Birçok terör mensupları Türkiye'ye getirdi, bundan sonra da bu mücadele devam edecek" ifadelerini kullandı.

i̇brahim kalın son dakika fetö 15 temmuz son dakika haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx