Obezite de artış gözlendi

Özellik bir koronavirüs pandemi süreci ile birlikte bireylerin kilo almalarında ve obeziteye meyilli olmalarında son derece artış gözlemlendi.

Obezite de artış gözlendi
Obezite de artış gözlendi Haber Ekspres
Bu içerik 43 kez okundu.

 

Özellik bir koronavirüs pandemi süreci ile birlikte bireylerin kilo almalarında ve obeziteye meyilli olmalarında son derece artış gözlemlendi. Çünkü pandemi tedbirleri zaten hazır gıdalar yüzünden obeziteye meyilli olan toplumları daha da hareketsiz hale getirdi. Sokağa çıkma kısıtlamaları ve sosyal hayatımızda yaşadığımız bir takım eksiklikler diğerlerinin hareketsiz kalıp daha da kilo almalarına neden oldu. Bu anlamda termal takım ve termal tayt modellerine olan ilgi arttı. Fitreyon ülkemizde özellikle giyim sektöründe faaliyet yürüten nadide kurumlardan biri olmayı başardı.

Fitreyon en sevilen taytları müşterileri ile buluşturuyor

Fitreyon özellikle koronavirüs tedbirleri kapsamında kilo alan bireylerin çokça tercih ettiği termal takım ve termal tayt modellerini müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Fitreyon bünyesinde barındırdığı en kaliteli ve insan sağlığına en uygun termal tayt modelleri ile bireylerin süreç içerisindeki kilo kayıplarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağladı. Ayrıca Fitreyon içinde bulunduğumuz dijital çağın gerekliliklerine de hızlı bir şekilde uyum sağlayarak son derece etkin ve kolay kullanılabilir bir web sitesi dizayn etti. Bu web sitesi üzerinde Fitreyon kadın ve erkek bireyleri için kataloğunda bulunan bütün ürünlerin beden ve içerik bilgilerini paylaşmayı üstelik Fitreyon bu web sitesini dizayn ederken kişisel verilerin korunması kapsamında bireylerin başta kredi kartı ve banka kartı bilgileri olmak üzere bütün bilgilerimi son derece gizli tutmaya özen gösterdi.

Kaynak: https://www.fitreyon.com.tr/urun/termal-takim-shaper-sauna

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx