İmece Mobil’i İndirmek Çok Kolay

Bilindiği gibi çağımız dijital çağ olarak tanımlanmaktadır. Dijital çağda ise bireyler tablet akıllı telefon ve bilgisayarlar üzerinden birçok faaliyeti gerçekleştirmekte ve mobil cihazları hayatlarının merkezine koyarak sürekli yanlarında taşımaktadır.

İmece Mobil’i İndirmek Çok Kolay
İmece Mobil’i İndirmek Çok Kolay Haber Ekspres
Bu içerik 29 kez okundu.

 

Bilindiği gibi çağımız dijital çağ olarak tanımlanmaktadır. Dijital çağda ise bireyler tablet akıllı telefon ve bilgisayarlar üzerinden birçok faaliyeti gerçekleştirmekte ve mobil cihazları hayatlarının merkezine koyarak sürekli yanlarında taşımaktadır. Başta akıllı telefonlar olmak üzere mobil cihazlar kişilerin dinlenme anları dahil özellikle iş yaşamında birçok şeyi hallede bildikleri cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Dijital çağ özellikle 2020 yılında hayatımıza giren ve sonrasında birçok alışkanlığımızı değiştirmeye bizleri zorlayan koronavirüs tedbirleri kapsamında daha çok haşır neşir olduğumuz mobil cihazları hayatımıza daha çok sokmuştur. O anlamda tarımsal faaliyetleri gerçekleştirmek için de mobil cihazlara yüklenebilecek bir uygulama geliştirmek son derece akıllıca düşünülen bir faaliyettir.

Dijital çağda dijital tarım

Dijital çağda tarımsal faaliyetlerin ve hayvancılık faaliyetlerinin dijital olarak gerçekleşmesi için İmece mobil uygulaması Türkiye İş Bankası'nın da desteği ile hayata geçirilmiştir. İmece Mobil uygulamasında çiftçilerimizin ve hayvancılıkla uğraşan bireylerin hayatını kolaylaştıracak çok sayıda sekme mevcuttur. Bunlardan en önemlisi gübreleme takvimi ile ilgili olan hizmettir. Bireyler tarlalarının bulunduğu bölgenin iklim koşulları ve tarlalarına ekmek istedikleri ürünün özelliklerine göre İmece Mobil uygulaması üzerinden bir gübreleme takvimi öğrenebilir ve bu sayede son derece verimli ve son derece faydalı bir gübreleme işlemi gerçekleştirerek tarlalarındaki verimi arttırır bilmektedir. Ayrıca tıpkı gübreleme takvimi işleminde olduğu gibi uygulama üzerinde sulama takvimi de oluşturmak mümkündür.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/gubreleme-servisi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx