Müsilaj temizliği için seferberlik!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un açılışını yapacağı Büyük Deniz Temizliği Seferberliği Caddebostan Sahili'nden başlıyor. Bakan Kurum'un yanı sıra İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekre

Müsilaj temizliği için seferberlik!
Müsilaj temizliği için seferberlik!
Bu içerik 40 kez okundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un açılışını yapacağı Büyük Deniz Temizliği Seferberliği Caddebostan Sahili'nden başlıyor. Bakan Kurum'un yanı sıra İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da törene katılacak.

DHA'nın haberine göre, çalışmalara ayrıca ünlü isimlerde destek veriyor. Hakan Ural, Erdal Özyağcılar, Pınar Altuğ, Ender Saraç, Nurtuğba Namlı, Aslı Hünel, Mehmet Yalçınkaya'nın törene katılması bekleniyor.

Tören öncesi sahilde son hazırlıklar tamamlandı. Dalgıçlar denize girerek, çalışmalarını tamamladı. Su altı fotoğrafçısı Tahsin Ceylan da denizin içinde çekim yaptı. Tören öncesi temizlik çalışmalarını yapacak olan teknelerde kıyıya getirildi.

Ekipler deniz üzerindeki müsilajın temizlenmesi sondaj cihazlarını hazırladı. Hazırlıklarını tamamlayan dalgıç ve su altı fotoğrafçısı Tahsin Ceylan, "Evsel atıkları göremezsiniz ama bütün denizlerimizde bir plastik kirliliği var zaten. Onları fiziksel olarak göremezsiniz. Besin tuzları ve bu atıklar, arıtılmadan bırakıldığı zaman bunlar da artıyor. Olay bu zaten. Pandemi döneminde insanlar biliyorsunuz evlerinde kaldılar, daha çok besin tükettiler. Bunun sonucu da bu. Aşağıda 1.5 metre kadar görüş var" dedi.

müsilaj haberler son dakika haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.