Küçük dostlarımızın yüzü gülsün

Royal Dog Club verdiği köpek eğitimleri ile köpeklerin karakter geliştirmesini sağlayacak ve küçük dostları ile vakit geçiren bireylerin de hayatını kolaylaştıracak faaliyetler yürütmektedir.

Küçük dostlarımızın yüzü gülsün
Küçük dostlarımızın yüzü gülsün Haber Ekspres
Bu içerik 31 kez okundu.

Royal Dog Club verdiği köpek eğitimleri ile köpeklerin karakter geliştirmesini sağlayacak ve küçük dostları ile vakit geçiren bireylerin de hayatını kolaylaştıracak faaliyetler yürütmektedir. Bu nedenle Royal Dog Club İstanbul merkezde faaliyet yürüten ve herkes tarafından çokça tercih edilen köpek eğitimi merkezi ve köpek oteli olma özelliği taşımaktadır. Tasmasız itaat eğitimi, tasmalı itaat eğitimi, kişi koruma eğitimi, show eğitimi başta olmak üzere birçok eğitim Royal Dog Club 'ın tecrübeli eğitmenleri tarafından verilmektedir. Ayrıca Royal Dog Club verdiği eğitimler neticesinde başarı garantisi de sunmaktadır.

En konforlu köpek oteli Royal Dog Club

Ülkemizde köpek otellerinin sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir ondan da faaliyet yürüten Royal Dog Club köpeklerin ihtiyaç duyabileceği her türlü ayrıntıyı tek tek düşünerek köpek oteli kampüsü içerisinde bunun sağlanmasını mümkün kılmıştır. Köpeklerin sıcak bir şekilde konaklayabileceği ekleri kapalı ortamlar olduğu gibi gezip hava alabilecekleri açık alanlarda mevcuttur. Aynı zamanda bu köpek oteli hizmeti içerisinde köpeklerin sosyalleşmesi için birbirleri ile veya eğitmenlerle oynamaları da mümkün kılınmıştır. Köpek oteli hizmeti içerisinde küçük dostlarınızın sağlığına da son derece önem verilmektedir. Yedikleri mamalar ve sağlık koşulları yakından takip edilmektedir. Royal Dog Club verdiği hizmetleri kurmuş olduğu kullanışlı internet sitesi sayesinde bütün takipçilerine ve köpek severlere sunmaktadır. Söz konusu internet sitesinde iletişim bilgilerinin de yer aldığı görülmektedir.

Kaynak: http://www.royaldogclub.com/kopek-egitimi/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx