Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizkurdu Tatbikatı'nda seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizkurdu Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: "Türk Silahlı Kuvvetleri, 2200 yılı aşan teşkilatlanma yapısı, kurumsal kültürü ve sayısız

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizkurdu Tatbikatı'nda seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizkurdu Tatbikatı'nda seslendi
Bu içerik 22 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizkurdu Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

"Türk Silahlı Kuvvetleri, 2200 yılı aşan teşkilatlanma yapısı, kurumsal kültürü ve sayısız zaferleri ile milletimizin iftihar kaynağıdır. Kahraman ordumuz, vatan topraklarının, mavi vatanının semalarımızın ve 84 milyonun güvenliğini temin için yüksek görev bilinciyle dün olduğu gibi bugün de her türkü fedakarlığı gösteriyor " dedi.

Konuşmasında, "TSK içindeki hainlerden temizlendikçe başarıdan başarıya koşuyor" ifadelerini kullanan Erdoğan şunları söyledi:

"Son dönemde Doğu Akdeniz'den Suriye ve Irak'taki terörle mücadele operasyonlarına kadar her alanda ordumuzun kabiliyetlerini görme imkanı bulduk. Bilhassa milletimizin ve Kıbrıs Türklerinin hak, hukuk ve menfaatlerinin korunması konusunda Türk donanması büyük bir kararlılık gösterdi."

recep tayyip erdoğan denizkurdu tatbikatı son dakika son dakika haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.