Sevgi'nin katilinden şaşırtan talep!

Ankara'nın Mamak ilçesinde Sevgi Tekin'i (33) öldüren Gökhan Ağtaş (26),bugün görülen ikinci duruşmada pişman olduğunu fakat tahliyesini istemediğini söyledi. Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya bugün de devam edildi.

Sevgi'nin katilinden şaşırtan talep!
Sevgi'nin katilinden şaşırtan talep!
Bu içerik 28 kez okundu.

Ankara'nın Mamak ilçesinde Sevgi Tekin'i (33) öldüren Gökhan Ağtaş (26),bugün görülen ikinci duruşmada pişman olduğunu fakat tahliyesini istemediğini söyledi.

Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya bugün de devam edildi. Sevgilisinin evine zorla giren ve aile yakınlarının gözü önünde 4 el ateş ederek Tekin’in ölümüne sebep olan Ağtaş hakkında 'kasten öldürme', 'cebir tehdit veya hile kullanarak silahla kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'haberleşmenin engellenmesi', 'nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etme' ve 'mala zarar verme' suçlarından 95 yıl hapis cezası istenmişti. Duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan Ağtaş, ilk duruşmada verdiği ifadenin tersi olarak suçunu kabul etti ve gereğinin yapılmasını talep etti.

Duruşmaya SEGBİS’le bağlanan Ağtaş’ın yanı sıra sanık avukatı da katıldı. Mahkeme heyeti sanık Ağtaş’a da söz hakkı verdi. İlk duruşmasında olay günü alkollü olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını ifade eden Ağtaş, bugün görülen duruşmada pişman olduğunu söyleyerek, "Pişmanım ama tahliyemi istemiyorum. Takdir yüce mahkemenindir. İstemeyerek de olsa ortada bir cinayet suçu var gereğinin yapılmasını arz ederim" dedi.

Sanığın ve sanık avukatının beyanını dinleyen mahkeme başkanı, olay günü evde bulunan tanıkların da dinlenmesini isteyerek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

ankara sevgi tekin kadın cinayeti haberler son dakika haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.