Kurban Hisseleme İşlemleri

Kurban Bayramı yaklaştıkça herkesi bir telaş kaplamaktadır. Kurbanlık seçimi, uygun kurbanlık hissesi gibi çeşitli durumlar bireylerin kafasını karıştırır.

Kurban Hisseleme İşlemleri
Kurban Hisseleme İşlemleri Haber Ekspres
Bu içerik 26 kez okundu.

Kurban Bayramı yaklaştıkça herkesi bir telaş kaplamaktadır. Kurbanlık seçimi, uygun kurbanlık hissesi gibi çeşitli durumlar bireylerin kafasını karıştırır. Bu süreçte ise İstanbul genelinde başarılı bir hizmet veren ve sektörde 15 yıllık bir emeği bulunan Kurban Hisseleri organizasyonu, tüm bu telaşlanmaların son bulmasını sağlıyor. Kurban organizasyonu işlemini başarılı bir şekilde idare ederek her Kurban Bayramı’nda 1.000 adet büyükbaş ve küçükbaş hayvan kesimini sağlıyor.

Büyükbaş hayvanlar için genellikle 7 kişilik bir hisse grubu oluşur. Kurban Hisseleri organizasyonu hisseleme işlemini gerçekleştirirken özenle hareket eder. 7 farklı hassas terazi ile hayvanın her bölgesi eşit bir şekilde tartılır. Daha sonrasında tartılan kısımlar kovalara yine eşit şekilde koyulur. Bütün pay sahipleri kurbanın her bölgesinden eşit bir şekilde faydalanıyor. Üstelik bu işlemlerin ardından firma tarafından herhangi bir şekilde et alımı da yapılmamaktadır. Tüm kurban hisse sahiplerine eşit şekilde paylaştırılır.

Kurbanlık Hayvanların Kesim Süreci

Kurban Hisseleri organizasyonu, kurbanlık hayvanları daha çok Kars, Şanlıurfa ve Ağrı illerinde doğal koşullarda yetişen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan seçmektedir. Böylece kurbanlık satışı da en uzman şekilde sağlanır. Daha sonrasında ise satın alınan hayvanlar İstanbul’daki çiftliklere getirilir. Burada gerekli sağlık koşullarından geçen hayvanları, kulaklarındaki küpelerdeki numaralarından da teyit edebiliyorsunuz. Üstelik isteğe bağlı olarak arife gününde kurbanı görme olasılığınız da bulunuyor. Son olarak da kurbanlar kesim yerlerinde İslami koşullar çerçevesinde kesilmektedir.

Kaynak: https://kurbanhisseleri.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.