Haber alma özgürlüğü insan hakları kapsamında yer alıyor

Bireylerin bulundukları kentten, ülkeden, semtten hatta sevdiklerinden haberdar olabilmeleri haber alma özgürlüğü kapsamında değerlendirilebiliyor.

Haber alma özgürlüğü insan hakları kapsamında yer alıyor
Haber alma özgürlüğü insan hakları kapsamında yer alıyor Haber Ekspres
Bu içerik 30 kez okundu.

Bireylerin bulundukları kentten, ülkeden, semtten hatta sevdiklerinden haberdar olabilmeleri haber alma özgürlüğü kapsamında değerlendirilebiliyor. Bu nedenle de haber alma özgürlüğü temel insan hakları kapsamında tutuluyor. 1bilgi.com içerdiği özgün ve tarafsız haberler ile bireylerin haber alma özgürlüklerine katkı sağlıyor. Güncel haberlerden, iş yaşamına, kültür sanattan sağlığa kadar birçok haberin ve kategorinin yer aldığı 1bilgi.com teknoloji haberleri noktasında da son derece duyarlı ve donanımlı bir şekilde okuyucunun karşısına çıkıyor.

1bilgi.com teknolojiyi yakından takip ediyor

1bilgi.com teknolojik anlamda faaliyet gösteren muhabirleri ve tecrübeli editörleri sayesinde son derece faydalı teknoloji haberlerinin yazılmasına katkı sağlıyor. Her zaman ilkeli bir duruş sergileyen 1bilgi.com bu anlamda gazeteciliğin gerektirdiği tüm etik ve ahlaki ilkelerin varlığının farkında ve bilincinde olarak habercilik faaliyeti gösteriyor. Ayrıca 1bilgi.com, Ankara’da başladığı habercilik faaliyetlerine Türkiye’nin en güvenilir ve en objektif haber kanalı olarak devam etmeyi arzuluyor. Bu yolda her gün kendini geliştirmeyi gaye edinen 1bilgi.com, bu yüzden tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile habercilik yapıyor. Kültür sanat, sağlık, eğitim, teknoloji, seyahat, politika, ekonomi başta olmak üzere birçok konu hakkında özgün haberleri ileten 1bilgi.com tarafsızlığa oldukça önem veriyor. Haberciliğin temel prensiplerinden olan tarafsızlık ajansların ve köşe yazarlarının güvenilirliğini arttıran önemli bir etken olarak kabul ediliyor. Çünkü haber alma özgürlüğü kapsamında toplumlara haber sunan kuruluşların itimat edilir olması gerekiyor.

Kaynak: https://1bilgi.com/teknoloji-haberleri

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.