Gayrimekul Yatırımı Uzmanı Ferzad Şekerci

Gayrimekul Yatırımı Uzmanı Ferzad Şekerci
Gayrimekul Yatırımı Uzmanı Ferzad Şekerci Haber Ekspres
Bu içerik 42 kez okundu.

Bilent Üniversitesi işletme bölümü mezunu olan Ferzad Şekerci gayrimekul yatırımı alanında eşsiz hizmetler sunmaya hızla devam ediyor.

Daha önceden RE/MAX Ve Coldwell Banker gayrimenkul firmalarında çalışmış olup defalarca Türkiye dereceleri kazanmış olan Ferzad Şekerci, bu firmalardan edindiği tecrübeler ve network ile kendi markası olan Winners Property & Investment firmasını 2021 Ocak ayında kurmuş bulunmaktadır.

Kendisi gibi üniversite mezunlarından oluşan 12 kişilik özel danışman kadrosu ile Ankara merkezli olarak Türkiye çapında hizmet vermektedir. Özellikle Göcek te yaptığı koy satışları ile adını duyuran Ferzad Şekerci , Bodrum da ve Çeşmede birçok büyük inşaat firmasının arsa arayışlarına cevap vermiştir.

Aynı zamanda bölgelerde lüks konut, villa ve malikane arayan birçok müşterisininde hayallerindeki eve ulaşmasını sağlamıştır.

Etkin kullandığı yabancı diller sayesinde Yabancı yatırımcıların katarlıların iranlıların ıraklıların ve T.C vatandaşlığı almak için ülkemize gelen yatırımcıların ilk tercihi olan Şekerci ülkemize döviz girişini arttırmak içinde ekibi ile yoğun bir şekilde

Ferzad Şekerci Sosyal Medya Hesapları:

Instagram:https://www.instagram.com/ferzadsekerci_realestate/?hl=tr

Linkedin: https://tr.linkedin.com/in/ferzad-sekerci-a2b14554

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/mehmetferzad.sekerci

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.