Fazlasıyla Asil; Klasik Otomobil Tutkusuyla Tanışın!

Mülk edinmek, burada standart anlamının çok ötesine taşınıyor. Karakaya global ile klasik otomobil tutkusunu yaşamak isteyenlere can suyu geldi.

Fazlasıyla Asil; Klasik Otomobil Tutkusuyla Tanışın!
Fazlasıyla Asil; Klasik Otomobil Tutkusuyla Tanışın! Haber Ekspres
Bu içerik 32 kez okundu.

Mülk edinmek, burada standart anlamının çok ötesine taşınıyor. Karakaya global ile klasik otomobil tutkusunu yaşamak isteyenlere can suyu geldi.

Sadece otomobil değil aynı zamanda, bir zamanın ruhunu, deneyimleri isteyenlerin adresi olan Karakaya Global 200 'e yakın klasik otomobili severleri ile buluşturuyor.

Garaj'da rüyalarda görülecek cinsten arabalar var. Mercedes 300SL Coupe ‘den tutun da dünyada üretilmiş ilk otomobile kadar geniş bir yelpaze ve göz alıcı bir güzellik. Daha niceleri ve hiçbir yerde görülmeyen güzellikte ve özellikte otomobiller Karakaya Global bünyesinde alıcılarını bekliyor.

Yusuf Karakaya ve ortağı Kaya Ersözlü’nün klasik otomobil üzerine deneyimlerinin sonucunda ortaya çıkan bu harika girişimle büyük küçük herkes tanışmalı. Hayali bir gün klasik otomobil sahibi olmak isteyenlerin ise yakın takibe almasını öneriyoruz.

Özel Zevklere Hitap Ediyorlar!

Özel üretim olarak piyasaya dönemlerinde çıkartılan ve kendi dönemlerinde de piyasayı kasıp kavuran otomobiller bir benzerleri olmadan Karakaya Global’de sergileniyor.

Satılık klasik otomobil almak isteyenlerin başka adrese gitmelerine gerek yok. Üstelik hem satılık hem de kiralık klasik otomobil imkânları Karakaya Global bünyesinde sizlere sunuluyor.

Araçlar Güvenli Mi?

Araçların bakımları ve gerekli tüm servis ihtiyaçları yapılarak sergiye çıkartılıyorlar. Fabrikadan çıkmış ilk günkü güzelliğiyle araçları görebilmeniz mümkün. Bunu yanı sıra araç üzerinde değişiklikler yapmak isterseniz restore hakkınız bulunuyor. Ancak araçların sergilenen halleri orijinal restorasyonsuz halleri. Bu noktada tamamen alıcının tercihine ve zevkine bağlı olarak değişiklik yapılabiliyor. Klasik arabaların ulaşılamaz olduğunu düşüyorsanız Karakaya Global ile bu düşünceniz de değişecek, her bütçeye ve zevke hitap eden otomobillerin arasında bütçenize ve zevkinize en uygun olanı satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Hafta içi ziyaret saatlerini www.karakayaglobal.com.tr üzerinden öğrenebilir ve bu harika mekânı ziyaret için randevu da oluşturabilirsiniz.

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Resmi Web Sitesi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: info@karakayaglobal.com.tr

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.