Micro Aydınlatma Türkiye’de lider marka olma yolunda ilerliyor

Ülkemizde kurulduğu 1974 yılından bu yana özel tasarım aydınlatma başta olmak üzere birçok alanda aydınlatma hizmeti sunan Micro Aydınlatma, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Micro Aydınlatma Türkiye’de lider marka olma yolunda ilerliyor
Micro Aydınlatma Türkiye’de lider marka olma yolunda ilerliyor Haber Ekspres
Bu içerik 25 kez okundu.

Ülkemizde kurulduğu 1974 yılından bu yana özel tasarım aydınlatma başta olmak üzere birçok alanda aydınlatma hizmeti sunan Micro Aydınlatma, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu anlamada profesyonel bir kadro ile çalışan Micro Aydınlatma, profesyonel bir web sitesine de sahiptir. Verdiği hizmetlerin ve ürün kataloğunun yer aldığı bu web sitesinde müşterilerin diledikleri zaman rahatlıkla ulaşabilecekleri bir iletişim hattı da mevcuttur. Bu hat sayesinde ürün alımı öncesinde ve ürün alımı sonrasın müşterilerin karşılaşabilecekleri her türlü soruna çözüm oluşturulmaktadır.

Micro Aydınlatma ilerleyen bir ivme kaydediyor

Ülkemizde 45 yıllık deneyimi ile aydınlatma hizmeti sunan Micro Aydınlatma, dünyanın dört bir yanından çalıştığı paydaşları ile en şık ve en kaliteli aydınlatma hizmetini sunmaya gayret göstermektedir. Kimse tarafından keşfedilmemiş en sağlam en şık en gösterişli veya isteğe göre en sade tasım aydınlatma ürünleri Micro Aydınlatma’nın ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Ofislerinin, evlerinin veya otellerinin farklı ve estetik görülmesini isteyen birçok kişi tarafından yıllardır tercih edilmiştir. Micro Aydınlatma aynı zamanda kalite yönetim sisteminin de bünyesine entegre etmiştir. Bu sistem firmanın sistemli bir kalite politikası olduğunu ve sürdürülebilir bir kalite anlayışına sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca firma, bu standart sayesinde performans değerlendirme ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini de devamlı olarak gerçekleştirerek kendi kendini bir denetim mekanizmasına tabi tutmaktadır.

Kaynak: https://www.mikroaydinlatma.com/ozel-tasarimlar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.