19 Mayıs okullar tatil mi?

Milyonlarca öğrenci 19 Mayıs Bayramında okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi bir tatildir. Resmi ve özel birçok kurum bugün tatil ilan edilmiştir. Bugün Atatürk'ün gençl

19 Mayıs okullar tatil mi?
19 Mayıs okullar tatil mi?
Bu içerik 27 kez okundu.

Milyonlarca öğrenci 19 Mayıs Bayramında okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi bir tatildir. Resmi ve özel birçok kurum bugün tatil ilan edilmiştir. Bugün Atatürk'ün gençliğe armağan ettiği bayram kutlanacak.

19 MAYIS OKULLAR TATİL Mİ? 19 MAYIS CANLI DERS VAR MI?

Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl 19 Mayıs tarihinde kutlanır. 19 Mayıs, Türkiye Cumhuriyeti'nde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde milli bayram ve resmi tatildir.

19 Mayıs'ta okullar tatil olur ve o gün ders yapılmaz. Milli Eğitim Bakanlığı koronavirüs salgını nedeniyle kurulan EBA TV'de 19 Mayıs'ta ders yapılmayacağını duyurdu. MEB EBA TV haftalık ders programında 19 Mayıs tarihi için tüm gün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kaydedildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.