Forwardie için güvenlik ve hız ön planda

Uluslararası lojistik sektöründe hizmet veren Forwardie Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yük taşımacılığı yapıyor.

Forwardie için güvenlik ve hız ön planda
Forwardie için güvenlik ve hız ön planda admin
Bu içerik 25 kez okundu.

Uluslararası lojistik sektöründe hizmet veren Forwardie Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yük taşımacılığı yapıyor. Bu yüklerin taşınma koşullarından gümrük işlemlerine gümrük işlemlerinden teslim edilmesine kadar her aşamayı takip eden firma her yıl binlerce müşteri ile milyonlarca yük taşıması yapıyor. Bu anlamda rakiplerinin bir adım önünde olan firma profesyonel bir kadro ile çalışmalarını sürdürüyor. Hem deniz hem hara hem de proje taşımacılık yapan firmanın özel yük taşımacılığı hizmeti de bulunuyor. Uluslararası nakliyat sektörünün tüm dinamiklerini takip eden firmanın binlerce tırlık paydaşları bulunuyor.

Forwardie Afrika ülkelerine de taşımacılık hizmeti sunuyor

Bilinenin aksine sadece gelişmiş ülkelerin değil Afrika ülkelerinin de uluslararası taşımacılık anlamında iş yükü oldukça fazla bir noktada bulunuyor. Ülkemizden Afrika kıtasına giden yüklerin taşınmasın da katkı sağlayan Forwardie, taşımanın her aşamasına eşlik ediyor. Profesyonel kadrosu sayesinde firma, yükün nerede, nasıl ve ne konumda olduğunu müşterileri ile paylaşıyor bu paylaşım desteğini dünyanın birçok ülkesinde olan profesyonel personel paydaşları sayesinde başarabiliyor. 87 adet acenteden destek alan firmanın binlerce tırı yüklerin en hızlı en güvenli ve en kaliteli şekilde yerine ulaşması için durmadan yorulmadan çalışıyor. Mobil cihazlar ve bilgisayar üzerinden yük takibi imkanı sunan firma yüklerin boyunu ve mahiyetine göre en uygun fiyat seçeneğini sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.