TSC Türkak Kariyer Enstitüsü

TSC Türkak’dan Akredite bir kuruluştur.

TSC Türkak Kariyer Enstitüsü
TSC Türkak Kariyer Enstitüsü admin
Bu içerik 38 kez okundu.

TSC Türkak’dan Akredite bir kuruluştur. Türkiye’nin birçok ilinde eğitim faaliyetleri vermiş olup aynı zamanda 16 yıldır bi çok kurumsal firmaya danışmanlık ve eğitim hizmeti vermiştir ve 17 yıldır vermeye devam etmektedir. Verilen eğitimlere https://www.tsckariyer.com/# sitesinden online kayıtlara başvuru yapabilirsiniz. Hafta sonları kapalı olan bu kurumsal firma hafta içi saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

TSC vermiş ve verecek olduğu eğitimlerini dünya genelini kapsayan Covid-19 salgının etkisiyle eğitimlerine uzaktan devam etmektedir.

Uzaktan Eğitim Olarak Verilen Dersler;

  • Gıda Sektörü
  • İlaç, Kozmetik, Medikal, Tıbbi Cihaz Sektörü
  • Otomotiv Sektörü
  • Yalın Üretim
  • Kalite Mühendisliği
  • Katılımcı Görüşleri

Uzaktan eğitim sürecinde verilen dersler çevrimiçi yapılmaz. İnternetinizin kopması, elektriklerinizin kesilmesi durumunda kaldığınız yerden devam etme rahatlığına sahipsiniz. Eğitimleri videolar şeklinde sizlere sunmaktadırlar. Satın alınan eğitim paketleri için 15 gün süre tanımlanır 15 gün içerisinde satın aldığınız eğitimleri günün istediğiniz saatleri arasında sisteme girişinizi yaparak kolaylıkla izleyebilirsiniz. Anlamadığınız yerleri tekrardan başa sarıp izleyerek konularının pekişmesine yardımcı oluyorsunuz.  Kaliteli bir eğitimi sizlere sunmayı amaçlayan TSC kalitenin mühendisi olmakla kalmayıp birer baş yapıt olmuşlardır. Verilen eğitimler online olmadığı için başlangıcı adına belirlenmiş bir tarih bulunmamaktadır. Kayıt olan kursiyerlere maksimum 7 iş günü içinde sistemde kullanıcı adı ve giriş bilgileri tanımlanır ardından dersleri izlemeye başlayabilirler.

Kaynak: https://www.tsckariyer.com/kalite-muhendisligi-uzaktan-egitim/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.