İçişleri Bakanı Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları uyarısı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Süper Lig'de 15 mayıs Cumartesi yapılacak şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma sonrasına bırakılması için ilke kararı alınmasını istedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara’da Güvenlik ve Ac

İçişleri Bakanı Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları uyarısı!
İçişleri Bakanı Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları uyarısı!
Bu içerik 33 kez okundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Süper Lig'de 15 mayıs Cumartesi yapılacak şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma sonrasına bırakılması için ilke kararı alınmasını istedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara’da Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’nde Ramazan bayramı tedbirlerine ilişkin basın toplantısı düzenliyor. Bakan Soylu, şampiyonluk kutlamalarına ilişkin uyarılarda bulundu ve İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'a "Bu kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda bir diplomatik müzakere yöntemi hem size hem de valimize düşüyor. Buna dair bir tedbir almak lazım geldiğini düşünüyorum" dedi.

Soylu bayram tedbirlerine ilişkin olarak, "İki türlü riskimiz var, bayramın birinci günü yoğunluk olur mu olmaz mı onu iyi bir şekilde yürütmemiz lazım. Bayramın hemen akabinde 17'siyle önümüzdeki pazar arasında ciddi bir yoğunluk olma ihtimali olabilir. Tedbirlerimize aynı şekilde devam etmemiz lazım" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de hafta sonu oynanacak maçlar sonrası şampiyon olacak takımın taraftarlarını uyararak, "Maçlar cumartesi değil mi? Cumartesi orada bir diplomasiye ihtiyaç var. Şampiyonluk kutlamaları sokağa taşarsa; sağ olsun hem Giresunlular hem Adanalılar minimum ölçekte yaptılar. Sokakta görüntüler oldu ama her tarafa yayılan bir görüntü olmadı. Bu kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda bir diplomatik müzakere yöntemi hem size hem de valimize düşüyor. Buna dair bir tedbir almak lazım geldiğini düşünüyorum. Çünkü neticede üç takım da İstanbul'da. Ve Türkiye'de de aynı şekilde olacak" ifadelerini kullandı.

Soylu, "17 Mayıs 05.00'e kadar tedbirlerimiz geçerli. 17 Mayıs günü ne olacağını, nasıl, ne şekilde olacağını vatandaşımızla paylaşırız" ifadelerini kullandı.

süleyman soylu son dakika ramazan bayramı bayram tedbirleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.